تبلیغات بنری

تبلیغاتی هدفمند با کمترین هزینه

در هر وب سایت جایگاهی برای تبلیغات وجود دارد. ما آگهی‌های شما را در وب‌سایت های مرتبط با محصول شما نمایش می‌دهیم و زمانی که روی آن آگهی کلیک شود هزینه‌ای را بابت آن کاربر(کلیک) از شما دریافت خواهیم کرد. تبلیغات کلیکی (PPC) روشی موثر برای بالا بردن ترافیک شماست؛ همچنین با توجه به تعداد نمایش بالای آگهی‌ها، این روش منجر به برندسازی می‌شود.

کمپین خود را بسازید

انواع تبلیغات بنری

انتخاب‌هایی برای شروع یک کمپین بهتر

banner campaign

کمپین بنری

تبلیغات بنری یکی از راه‌های مناسب برای معرفی محصول و خدمات شماست. در این نوع تبلیغات به واسطه‌ی دیده شدن برند شما، حتی اگر کلیکی صورت نگیرد، به صورت پیشفرض باعث افزایش آگاهی (Awareness) درباره‌ی برند شما خواهد شد. شما حتی می‌توانید در کنار معرفی محصول و خدمات‌تان، پیشنهاد و تخفیف‌های خود را نیز به جامعه بزرگی نمایش دهید.

ساخت کمپین بنری
gold targeting

کمپین شبکه طلایی

شبکه طلایی مجموعه‌ای از وب‌سایت‌هایی است که از نظر محبوبیت، مخاطب و یا طراحی در دسته سایت‌های حرفه‌ای قرار می‌گیرند.اگر شما حساسیت بالایی در مورد سایت‌های نمایش‌دهنده تبلیغاتتان دارید، با انتخاب این هدفمندی می‌توانید کنترل بیشتری روی سایت‌های نمایش‌دهنده تبلیغات خود داشته باشید.

بیشتر بدانید
rss campaign

کمپین RSS Feed

اغلب وب‌سایت یا کسب‌وکارها، زمان بسیاری را صرف تولید یا تالیف محتوا می‌کنند، اما افراد زیادی این محتوا را نمی‌بینند. کمپین RSS Feed ای‌نتورک تمامی اخبار و مطالب وب‌سایت شما را از طریق RSS وب‌سایت شما دریافت و در معرض دید هزاران نفر قرار داده و به این صورت، گستره‌ی مخاطبان شما وسیع‌تر می‌گردد.

بیشتر بدانید
content campaign

کمپین متنی

تبلیغات متنی به واسطه سادگی خود، باعث می‌شوند تا کاربران به راحتی از محتوای تبلیغ و وب‌سایت فوق باخبر شوند. همچنین در تبلیغات متنی، تمام توجه کاربر به کلیت محصول یا خدمت شماست؛ به همین واسطه، کاربر فقط زمانی روی تبلیغ شما کلیک خواهد کرد که جذب مفهوم محصول/خدمت شما شوند.

* تبلیغات متنی نسبت به تبلیغات بنری دارای تعرفه‌ی مناسب‌تری هستند.

ساخت کمپین متنی
retargeting

کمپین هدفگیری مجدد

یکی از پرکاربردترین و موثرترین ابزارها در تبلیغات آنلاین هدف‌گیری مجدد است. نمایش تبلیغ به کاربرانی که قبلاً به وب‌سایت شما آمده‌اند منجر به بازگشت آن‌ها به وب‌سایت شما می‌شود. یعنی شما بار دیگر فرصت دارید تا محصول یا برند خود را در معرض دید آن‌ها قرار بدهید و آن‌ها را جذب کنید.

بیشتر بدانید
mobile advertising

کمپین درون اپلیکیشنی

همه‌ی ما در کنار لپ‌تاپ یا کامپیوتر شخصی‌مان، یک تلفن همراه هوشمند یا تبلت داریم. همچنین آمار استفاده از اَپ‌های موبایلی در این سال‌ها، افزایش چشمگیر و روز افزونی داشته است. این تبلیغات در اپلیکیشن‌های موبایل و تبلت نمایش داده می‌شود و در حال حاضر فقط برای نمایش آگهی‌ها در سیستم‌عامل اندروید می‌باشد. قیمت هر کلیک روی آگهی در اپلیکشن‌ها، ۳۰ تومان می‌باشد.

بیشتر بدانید
video advertising

تبلیغات ویدیویی

این سرویس به آگهی‎دهندگان این امکان را می‎دهد تا بتوانند تبلیغات ویدیویی خود را در اپلیکیشن‎های گوشی‎های هوشمند نمایش دهند. کسب‌وکارها می‌توانند از این سرویس به منظور برندسازی و همچنین افزایش آگاهی در مورد محصولات و خدمات خود بهره ببرند.

بیشتر بدانید

هدفمندی‌ها

هدفمندی درست برای رسیدن به مخاطبی درست

هدفمندی یکی از اصول افزایش اثربخشی در تبلیغات است. هر برندی برای تبلیغات خود، قسمتی از بازار را هدف می‌گیرد. اما نکته اصلی این است که تبلیغات دقیقاً در همان بخش از بازار عرضه شود. در تبلیغاتی با هدف ایجاد یک تاثیر خاص در مخاطب راه‌اندازی می‌شود، مخاطبان وب‌سایت‌های نمایش‌دهنده از خود وب‌سایت اهمیت بیشتری دارند.

هدفمندی‌ها را ببینید

قیمت کلیک‌ها

ما بودجه و هزینه کمپین تبلیغاتی شما را مدیریت می کنیم

برای کلیک‌های عمومی و بدون هدفمندی از هر کلیک ۱۶۰ تومان شروع می‌شود. شما همچنین برای انتخاب مخاطب مورد نظر خود می توانید از هدفمندی‌های ما استفاده کنید. کلیک‌های هدفمند از ۱۶۰ تومان تا ۳۴۰ تومان با توجه به نوع هدفمندی متغیر هستند.

بیشتر درباره قیمت‌ها بدانید

تبلیغات شما کجا نمایش داده خواهند شد؟

در برترین وب‌سایت‌های ایرانی دیده شوید

لیست نمایش‌دهندگان برتر

سایز بنرها

برای چه سایزهایی باید طراحی کنید؟

طراحی بنرها بر مبنای سایزهای استاندارد یکی از مواردی پر اهمیت در تبلیغات کلیکی است. این ابعاد به شما این امکان را می‌دهند که بتوانید محتوای خود را به خوبی در آن‌ها بگنجانید. از طرفی تجربه ثابت کرده که این بنرها بهترین دید را برای مخاطبان دارند و آن‌ها هم می‌توانند از محتوا، برداشتی صحیح داشته باشند.

سایز‌ها را ببینید

گارانتی کلیک‌ها

اعتماد از شما، تضمین کیفیت از ما

کلیک‌های غیر واقعی به واسطه تکنولوژی و تجربه تیم ای‌نتورک و استفاده از سیستم ضد تقلب ما به هیچ وجه محاسبه نمی‌شوند. زمانی که نمایش‌دهنده‌ای به هر طریقی قصد تشویق کاربران به استفاده از کلیک های تکراری، ربات یا کلیک‌های دزدی و... را داشته باشد، متوقف خواهد شد. ما همواره در تلاشیم تا با ارائه خدمات هدفمند و اثربخش، تجربه‌ کار با ای‌نتورک را به تجربه‌ای مفید تبدیل کنیم.

مورد اعتماد برندهای بزرگ

بیش از ۳,۰۰۰ برند به ما اعتماد کرده‌اند، از جمله:

نمایش همه مشتریان

E-Commerce (مناسب برای فروشگاه‌ها)

تمام محصولات خود را با یک کلیک تبلیغ کنید

در این مدل، تمرکز شما در تبلیغات مستقیما روی محصولات‌تان خواهد بود. از محصولات شما به واسطه API، بنرهایی بصورت اتوماتیک ساخته شده و در قالب یک کمپین تبلیغاتی در وب‌سایت‌های نمایش‌دهنده ای‌نتورک قرار خواهند گرفت.

داینامیک پرایس

کیفیت همراه با ترافیک بالا

هزینه متغییر بابت هر کلیک در شرایط مختلف؛ در این حالت ای‌نتورک کیفیت کلیک دریافتی توسط شما را تضمین کرده و هزینه آن بر اساس عرضه و تقاضا و یا کیفیت یک وب‌سایت خاص تغییر خواهد کرد.

همین امروز تبلیغات خود را شروع کنید

متخصصان و مشاوران ما آماده‌اند تا شما را در تمامی مراحل ساخت کمپین تبلیغاتی راهنمایی کنند

ساخت کمپین تبلیغاتی