مسئولیت‌های اجتماعی

برندهای موفق، مسئولیت‌های اجتماعی را می‌پذیرند تا دنیا را جای بهتری کنند

مسئولیت‌های اجتماعی

در طول سال‌های فعالیت ای‌نتورک، ما همیشه با دید مثبتی به کمک و مسئولیت‌های اجتماعی نگاه کرده‌ایم، ما می‌دانیم که یه برند موفق برای ساختن دنیایی بهتر، به اطراف خود اهمیت می‌دهد. همین موضوع باعث شده تا یکی از ارزش‌های شرکت ما، مسئولیت‌پذیری اجتماعی باشد. ما باور داریم نسبت به جامعه‌ای که در آن زندگی می‌کنیم، بی‌تفاوت نیستیم و پذیرش مسئولیت‌های اجتماعی را یک وظیفه می‌دانیم.

حال، برای بهبود روند کمک‌های اجتماعی، ای‌نتورک، همکاری دو طرفه‌ای با پلتفرم دونیت شکل داده است تا به واسطه آن، در پروژه‌های عام‌المنفعه بیشتری نقش داشته باشد. شما می‌توانید برای اطلاعات بیشتر یا استفاده از کمک‌های اجتماعی ای‌نتورک با ایمیل post [at] 2nate.com در ارتباط باشید.

Mohi Sensil محی سنسیل بنیان‌گذار دونیت

ای‌نتورک همانطور که در زمینه تجارت، خود یک شرکت موفق و پیشروست، توانسته است با استفاده از تخصص و امکانات خود، تاثیرات چشم گیر و قابل ملاحظه‌ای در تغییرات اجتماعی مثبتی که در جامعه جریان دارد، ایجاد کند. این رویکرد تعهد به مسئولیت اجتماعی، نمونه‌ای مثال زدنی برای تلاش در جهت خلق یک اجتماع سالم و بالنده است؛ جامعه‌ای که در عین سوددهی به افراد فعال در آن، به واسطه حرکت‌های مثبت همین اعضا رشد می‌کند.

کمپین‌های حمایت شده

برخی از کمپین‌هایی که ای‌نتورک در آن‌ها سهمی داشته است

رویدادهای حمایت شده

چند رویدادی که ای‌نتورک به برگزاری آنها کمک کرده است

در یک رویداد یا کمپین نیاز به حمایت دارید؟

اگر شما هم رویداد یا کمپینی دارید و مایل به استفاده از امکانات پلتفرم ای‌نتورک و دونیت هستید، با تیم دونیت در ارتباط باشید

ایمیل به تیم دونیت