mobile advertising

تبلیغات موبایلی

تبلیغات خود را به اپلیکیشن‌ها گسترش دهید

همه‌ی ما در کنار لپ‌تاپ یا کامپیوتر شخصی‌مان، یک تلفن همراه هوشمند یا تبلت داریم. همچنین آمار استفاده از اَپ‌های موبایلی در این سال‌ها، افزایش چشمگیر و روز افزونی داشته است.
برخی از کسب‌وکارها و اپلیکشن‌ها به این شکل‌اند که با مخاطبانشان بیشتر از طریق گوشی و تبلت‌ها در ارتباط هستند؛ از این رو برای دریافت بازخورد بهتر، اگر تبلیغات خود را به موبایل‌ها بیاورند بازدهی بهتری را دریافت خواهند کرد.

کمپین خود را بسازید

حالت‌های مختلف تبلیغات موبایلی

درون اپلیکیشنی و تبلیغات روی صفحات وب در موبایل

  • درون اپلیکیشنی

    این تبلیغات در اپلیکیشن‌های موبایل و تبلت نمایش داده می‌شود و در حال حاضر فقط برای نمایش آگهی‌ها در سیستم‌عامل اندروید می‌باشد.

    ساخت کمپین درون اپلیکیشنی
  • تبلیغات روی صفحات وب در موبایل

    طبق گزارش ای‌نتورک، ۴۰٪ ترافیک وب در ایران را موبایل، ۷٪ تبلت و ۵۳٪ باقیمانده را دسکتاپ تشکیل می‌دهد. این ترافیک بسیار زیاد روی موبایل و تبلت، به خصوص موبایل، قابل چشم‌پوشی نیست.

    ساخت کمپین

چرا ای‌نتورک؟

دلایل و امکاناتی برای استفاده از ای‌نتورک

تایید کلیک

سیستم تایید کلیک

زمانی که شما با استفاده از ای‌نتورک اقدام به ساخت کمپین‌های موبایلی می‌کنید، هر زمان روی آگهی شما tap شود، برای اطمینان بیشتر، از کاربر پرسیده می‌شود که آیا مایل به ورود به وب‌سایت آگهی‌دهنده است یا خیر. به این ترتیب، ترافیک ورودی به وب‌سایت عاری از هر گونه tap ناخواسته می‌شود، کیفیت ترافیک ورودی افزایش می‌یابد و از طرفی دیگر، هزینه‌های آگهی‌دهنده کاهش پیدا می‌کند.

تحلیل استانی

تحلیل‌های بیشتر

پلتفرم ای‌نتورک آمارهای بسیاری را برای کمپین‌های شما فراهم می‌کند. آمار بر اساس سایز بنرها، ساعت، گروه‌های موضوعی، استان‌ها، سیستم‌عامل، همگی آمارهایی هستند که می‌تواند شما را جزئیات کمپین‌تان باخبر کند.

نمایش گسترده

نمایش گسترده

ای‌نتورک گسترده‌ترین شبکه نمایش تبلیغات کلیکی در ایران است که ماهانه بیش از ۲ میلیارد نمایش بنر دارد. سهم بسیاری از این ترافیک را، ترافیک موبایلی به خود اختصاص داده است.

همین امروز تبلیغات موبایلی خود را شروع کنید

متخصصان و مشاوران ما آماده‌اند تا شما را در تمامی مراحل ساخت کمپین تبلیغاتی راهنمایی کنند

ساخت کمپین تبلیغاتی