آژانس رسانه‌های دیجیتال Anetwork در ایران راه‌اندازی شد

ارسال شده در

Anetwork در تاریخ دهم تیر سال ۱۳۹۴ به طور رسمی، راه‌اندازی مجدد خود را از تبلیغات آنلاین CPC به یک سرویس کامل آژانس رسانه‌های دیجیتال اعلام کرد.

باید گفت؛ Anetwork به عنوان یکی از استارت‌آپ‌های پیشرویی است که زمانی توسط مجله اکونومیست بیش از سه میلیون دلار ارزشگذاری شده‌است، بنابر‌این اصلا جای شگفتی نیست که پس از این جهش بزرگ به سمت دنیای دیجیتال برای اولین بار در ایران، با رشد سالانه ۶۰۰% ، بخواهیم در راستای یک تصمیم استراتژیک جدید، گام برداریم.

anetwork

ادغام با شرکت NOXEL در زوریخ، برنده جایزه آژانس تبلیغاتی، گامی در راستای تصمیمات جدید استراتژیک  Anetwork است. ادغامی تحت عنوان ایجاد یک آژانس تبلیغاتی به ریاست فربد صادقیان و شریک جدیدشAnetwork ، با ترکیبی از کارشناسان محلی و کارشناسان حرفه‌ای بین‌المللی.

Anetwork با ایده ی مشتری محورش به رسمیت شناخته شده است و در حال گسترش سرویس‌های خود به ۸ روش است. و در این راستا شایان شلیله، از بنیان‌گذاران و مدیران Anetwork اذعان دارد:

با وجود این‌که ما با پلت‌فرم خود، به خوبی شناخته شده‌ایم اما هدف‌های جدید ما، با ارائه راه حال‌هایی در زمینه‌های: استراتژی دیجیتال، مشاوره کسب‌وکار، مدیریت شبکه‌های اجتماعی، استراتژی موبایل و توسعه، بازاریابی محتوا، seo/sem، روابط عمومی آنلاین و تجزیه و تحلیل ترافیک،  به رشد مخاطبان مشتری کمک شایانی می‌کند.

لازم به ذکر است که این سرویس‌ها همراه با یک داشبورد بازاریابی است که مدیریت سرویس‌های فعال را آسان می‌کند.

سعید رحمانی مدیر عامل Sarava افزود:

Anetwork، یک پلت‌فرم واقعا انقلابی است. که به  مدیران بازاریابی ارشد (CMO) این امکان را می‌دهد تا همه جنبه‌های نیاز‌های کمپین‌های بازاریابی آنلاین خود را به فارسی مدیریت کنند.

از اتوماسیون  ایمیل تا آنالیز seo، مدیران بازاریابی ایرانی به زودی دارای یک پلت‌فرمی کاملا سازگار با زبان فارسی خواهند شد، که می‌توانند با تکیه بر آن، تمام جنبه‌های نیاز‌های دیجیتال مارکتینگ خود را مدیریت کنند.

در سال گذشته، حضور آنلاین ایران موضوع پرطرفداری برای بحث بود. موضوعی حیرت‌انگیزی تحت عنوان ۴۰ میلیون کاربر اینترنت، افزایش نرخ نفوذ ۱۲۰ درصدی گوشی‌های هوشمند و نرخ بالای مشارکت آنلاین؛ که این خود در مقایسه با امریکا‍‌ی‌شمالی، با میزانی سه برابر، آینده درخشانی را برای ایران دربر‌دارد. بدین‌ترتیب هدف جدید استراتژیک ادغا م، می‌تواند برای Anetwork، رهبری صنعت رسانه‌های دیجیتال را در این آینده درخشان ودر عصری که پیش رو دارد محقق سازد.

SDK اختصاصی ای‌نتورک برای پلتفرم Unity
SDK اختصاصی ای‌نتورک برای پلتفرم Unity
ادامه خبر SDK اختصاصی ای‌نتورک برای پلتفرم Unity
ویژگی‌های جدید بنرساز آنلاین ای‌نتورک
ویژگی‌های جدید بنرساز آنلاین ای‌نتورک
ادامه خبر ویژگی‌های جدید بنرساز آنلاین ای‌نتورک
به‌روزرسانی بخش دریافت گزارش کمپین
به‌روزرسانی بخش دریافت گزارش کمپین
ادامه خبر به‌روزرسانی بخش دریافت گزارش کمپین
SDK اختصاصی ای‌نتورک برای پلتفرم Basic for Android
SDK اختصاصی ای‌نتورک برای پلتفرم Basic for Android
ادامه خبر SDK اختصاصی ای‌نتورک برای پلتفرم Basic for Android
همین امروز تبلیغات خود را شروع کنید

متخصصان و مشاوران ما آماده‌اند تا شما را در تمامی مراحل ساخت کمپین تبلیغاتی راهنمایی کنند

ساخت کمپین تبلیغاتی