بروزرسانی‌های پلتفورم ای‌نتورک در اردیبهشت ۹۵

ارسال شده در
بروزرسانی‌های پلتفورم ای‌نتورک در اردیبهشت ۹۵

در اردیبهشت ماه تغییراتی در پنل کاربری سایت به انجام رسیده که کد نمایش تبلیغات ویژه موبایل و تبلت و همچنین امکان دریافت گزارش از کمپین های تبلیغیاتی با فرمت PDF از مهم ترین بروزرسانی‌های اینتورک در این ماه است.

 

–        کد ویژه موبایل و تبلت:

مدیریت و نمایش تبلیغات در گوشی های موبایل و تبلت همیشه دشوارتر از مدیریت فضاهای تبلیغاتی در زمانی است که کاربر از موبایل و تبلت برای مشاهده صفحه‌های وب استفاده نمی‌کند.

File_000(2)

عدم استاندارد بودن کد های سایت و یا عدم responsive بودن، می‌تواند باعث اشکال در نمایش بنر شود. به همین منظور برای سایت‌ها و وبلاگ‌ها، ما تصمیم گرفتیم که یک کد مشخص و خاص ارایه کنیم که فقط در زمانی که کاربر سایت را در دستگاه های موبایل و تبلت باز می‌کند، این کد فعال شده و یک بنر تبلیغاتی در پایین دستگاه به صورت ثابت به کاربر نمایش داده‌شود. این مدل نمایش تبلیغات در موبایل از استاندارد تبلیغات موبایلی iab است.

برای دریافت کد مخصوص موبایل فقط کافی است وارد پنل کاربری شوید و از طریق بخش وبسایت های من وارد دریافت کد و سپس به قسمت دریافت کد موبیل و تبلت

مراجعه کنید و کد را در وب‌سایت خود قراردهید.

–        گزارش کمپین در فرمت PDF

یکی از نیازهای مشخص آگهی دهندگان همواره دریافت گزارش‌های کامل از اطلاعات و آمار کمپین‌های تبلیغاتی است. در یکی از بروزرسانی‌های دیگر در اردیبهشت ماه، این امکان داخل پنل کاربری اضافه شده که کاربران بتوانند گزارش کمپین را به صورت هفتگی یا ماهانه دریافت کنند. پس از فعال‌سازی گزارش کمپین، گزارش در انتهای هر هفته یا ماه از طریق ایمیل ارسال می‌شود. گزارش‌های هفتگی، صبح هر شنبه و گزارش‌های ماهانه، انتهای هر ماه برای کاربران ارسال می‌گردد.

Static

این گزارش‌‌ها، به صورت هفتگی و ماهانه در دسترس آگهی‌دهندگان قرار می‌گیرند و اطلاعات مهمی شامل هزینه کلیک‌ها، نرخ کلیک‌خوری (CTR)، تعداد دفعات نمایش بنر و تعداد کل کلیک‌ها در آنها بیان می‌گردد

در این گزارش می‌توانید آمار همه بنرهای خود را مشاهده کنید و همچنین در آخر این گزارش، لیستی از نمایش‌دهندگان کمپین ارائه شده که لیستی از بهترین نمایش‌دهندگان کمپین (Top Publishers) هستند.

گروه پیشگامان پژواک پردیس و ای‌نتورک
گروه پیشگامان پژواک پردیس و ای‌نتورک
ادامه خبر گروه پیشگامان پژواک پردیس و ای‌نتورک
نمایش انواع تبلیغ از طریق یک کد (کد هوشمند)
نمایش انواع تبلیغ از طریق یک کد (کد هوشمند)
ادامه خبر نمایش انواع تبلیغ از طریق یک کد (کد هوشمند)
سال ۱۳۹۷ مبارک
سال ۱۳۹۷ مبارک
ادامه خبر سال ۱۳۹۷ مبارک
اپلیکیشن اختصاصی ای‌نتورک برای آگهی‌دهندگان
اپلیکیشن اختصاصی ای‌نتورک برای آگهی‌دهندگان
ادامه خبر اپلیکیشن اختصاصی ای‌نتورک برای آگهی‌دهندگان
همین امروز تبلیغات خود را شروع کنید

متخصصان و مشاوران ما آماده‌اند تا شما را در تمامی مراحل ساخت کمپین تبلیغاتی راهنمایی کنند

ساخت کمپین تبلیغاتی