تبلیغات CPM، روش پرداخت جدید در ای‌نتورک

ارسال شده در
تبلیغات CPM، روش پرداخت جدید در ای‌نتورک

تبلیغات CPM یا Cost Per Thousand یک اصطلاح در حوزه بازاریابی آنلاین است و نشان دهنده‌ی یک مبلغ از پیش تعیین شده در ازای ۱۰۰۰ بار نمایش بنر تبلیغاتی در وب سایت است. در این روش هزینه از طرف نمایش دهنده مشخص خواهد شد و تبلیغ دهنده برای هر ۱۰۰۰ مرتبه نمایش بنر باید بودجه در نظر بگیرد.

در روش‌های دیگر تبلیغات بنری مانند CPC که پرداخت و هزینه‌ها بر اساس تعداد کلیک روی بنر محاسبه می‌شود، بحث میزان نرخ کلیک (CTR) و میزان نرخ تبدیل برای تبلیغ دهندگان بسیار حایز اهمیت است. اما در روش CPM توجه بیشتر روی برندینگ، معرفی محصولات و یا القای پیام خاص برای مخاطبان است.

برای مثال هنگامی که کمپانی سامسونگ قبل از عرضه Galaxy S8 طیف وسیعی از تبلیغات آنلاین را برای معرفی شعار و طراحی جدید آن انتخاب می‌کند، CPM می‌تواند راهکار مناسب و برندینگ گسترده‌ی را به ارمغان بیاورد.

GALAXY S8-CPM ADVERTISING

بنابراین می‌توان گفت تبلیغات CPM برای کسب و کارهای که به دنبال ایجاد برندینگ و معرفی محصول و خدمات خود در کوتاه‌ترین زمان و به صورت گسترده هستند بسیار مفید خواهد بود. همچنین برندهای نوپا که به تازگی فعالیت خود را آغاز کرده‌اند با استفاده از این سرویس می‌توانند طیف وسیعی از کاربران را جذب و اعتماد آنها را بدست بیاورند تا در اهداف بعدی (عضویت در خبرنامه، خرید، دانلود فایل) مسیر هموارتری را پیش رو داشته باشند.

اکنون ای‌نتورک امکان استفاده و بهره‌مندی از این روش تبلیغاتی را برای مشتریان خود در نظر گرفته است. علاقمندان می‌توانند برای استفاده از این سرویس به صفحه ساخت کمپین ای‌نتورک مراجعه کنند تا پس از بارگذاری بنر و تایید تیم ای‌نتورک، کمپین آنها آغاز گردد. توجه داشته باشید هزینه این سرویس برای هر ۱۰۰۰ بار نمایش ۲۰۰ تومان می‌باشد و امکان استفاده از آن در کمپین‌ بنری، کمپین شبکه طلایی و کمپین متنی میسر است.

cpm anetwork
بعد از انتخاب یکی از کمپین‌های (بنری، شبکه طلایی، متنی) در قسمت بودجه کلی، گزینه محاسبه بر اساس نمایش ( CPM ) را انتخاب نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این سرویس می‎توانید با بخش مشتریان ای‌نتورک تماس (۷۳۰۱۶-۰۲۱) برقرار نمایید.

گروه پیشگامان پژواک پردیس و ای‌نتورک
گروه پیشگامان پژواک پردیس و ای‌نتورک
ادامه خبر گروه پیشگامان پژواک پردیس و ای‌نتورک
نمایش انواع تبلیغ از طریق یک کد (کد هوشمند)
نمایش انواع تبلیغ از طریق یک کد (کد هوشمند)
ادامه خبر نمایش انواع تبلیغ از طریق یک کد (کد هوشمند)
سال ۱۳۹۷ مبارک
سال ۱۳۹۷ مبارک
ادامه خبر سال ۱۳۹۷ مبارک
اپلیکیشن اختصاصی ای‌نتورک برای آگهی‌دهندگان
اپلیکیشن اختصاصی ای‌نتورک برای آگهی‌دهندگان
ادامه خبر اپلیکیشن اختصاصی ای‌نتورک برای آگهی‌دهندگان
همین امروز تبلیغات خود را شروع کنید

متخصصان و مشاوران ما آماده‌اند تا شما را در تمامی مراحل ساخت کمپین تبلیغاتی راهنمایی کنند

ساخت کمپین تبلیغاتی