معرفی دستاوردهای جدید ای‌نتورک در نمایشگاه بین‌المللی تبلیغات و بازاریابی

ارسال شده در
​​بخش اخبار تبلیغات ای‌نتورک :​شبکه تبلیغات (Anetwork) در یازدهمین نمایشکاه بین المللی تبلیغات، بازاریابی و صنایع وابسته حضور یافت و در طی این نمایشگاه به معرفی دهها دستاورد فن آورانه خود در زمینه تبلیغات اینترنتی پرداخت که با استقبال فراوان بازدید کنندگان این نمایشگاه همراه شد.
 
در این نمایشگاه که از تاریخ ۶ دی ماه الی ۹ دی ماه ۱۳۹۳ در محل نمایشگاه بین المللی تهران برگزار گردید، صدها شرکت مختلف در حوزه تبلیغات و بازاریابی حضور داشتند و به ارائه دستاوردهای خود در این حوزه پرداختند.
 
شبکه تبلیغات که یکی از مطرح ترین شرکت ها در زمینه تبلیغات اینترنتی در ایران است، امسال برای اولین بار در این نمایشگاه حضور یافت .
«شایان شلیله»، مدیرعامل شبکه تبلیغات در این زمینه گفت: «این حضور دستاوردهای زیادی برای ای‌نتورک به همراه داشت که مهمترین آن ارتباط رو در رو با مخاطبان آگهی دهنده و منتشر کننده و شنیدن مستقیم نظرات آنان بود. از طرفی ما به عنوان یک شرکت اینترنتی اغلب از طریق سایت و اینترنت با مخاطبان خود در ارتباط بودیم و به همین دلیل تجربه ارتباط رو در رو در این نمایشگاه به شناخت بیشتر ما و مخاطبان از یکدیگر کمک زیادی نمود».


امسال چهارمین سال تاسیس شبکه تبلیغات است و در طی این مدت، ای‌نتورک توانسته است پیشرو در تکنولوژی های نوین در این زمینه باشد. این تکنولوژی ها به آگهی دهندگان اجازه می دهد با تنظیماتی ساده، آگهی های تبلیغاتی اینترنتی خود را به صورت هدفمند برای بینندگان سایت ها نمایش دهند و به این صورت در هزینه های خود صرفه جویی کنند. 

 

شایان شلیله در زمینه آخرین این دستاوردها می گوید: «یکی از آخرین دستاوردهای ما که در این نمایشگاه مورد استقبال زیادی قرار گرفت، انتخاب هدفمندی تبلیغات بر اساس سیستم عامل بود. با این فن آوری آگهی دهنده می تواند آگهی خود را تنها به کسانی که از یک سیستم عامل خاص استفاده می کنند نمایش دهد.» وی در ادامه افزود: «تکنولوژی ها با سرعت بسیاری تغییر می کنند و بهینه می شوند. دلیلی که ای‌نتورک توانسته است در این مدت کم اعتماد بزرگترین شرکت های داخلی و خارجی را برای همکاری جلب کند، تلاش برای همگام بودن با این آخرین فناوری های تبلیغات در دنیاست.»


SDK اختصاصی ای‌نتورک برای پلتفرم Unity
SDK اختصاصی ای‌نتورک برای پلتفرم Unity
ادامه خبر SDK اختصاصی ای‌نتورک برای پلتفرم Unity
ویژگی‌های جدید بنرساز آنلاین ای‌نتورک
ویژگی‌های جدید بنرساز آنلاین ای‌نتورک
ادامه خبر ویژگی‌های جدید بنرساز آنلاین ای‌نتورک
به‌روزرسانی بخش دریافت گزارش کمپین
به‌روزرسانی بخش دریافت گزارش کمپین
ادامه خبر به‌روزرسانی بخش دریافت گزارش کمپین
SDK اختصاصی ای‌نتورک برای پلتفرم Basic for Android
SDK اختصاصی ای‌نتورک برای پلتفرم Basic for Android
ادامه خبر SDK اختصاصی ای‌نتورک برای پلتفرم Basic for Android
همین امروز تبلیغات خود را شروع کنید

متخصصان و مشاوران ما آماده‌اند تا شما را در تمامی مراحل ساخت کمپین تبلیغاتی راهنمایی کنند

ساخت کمپین تبلیغاتی