بسته‌های ویژه نوروز ای‌نتورک برای انواع کسب‌وکارها

ارسال شده در
بسته‌های ویژه نوروز ای‌نتورک برای انواع کسب‌وکارها

آخرین روزهای سال نو و حتی خود ایام عید نوروز فرصت خوبی هستند تا کسب‌وکارها بتوانند با یک برنامه‌ریزی مشخص، روی افزایش فروش آخر سال کسب‌وکار خود تاثیر مثبت بگذارند. در ادامه برای انواع کسب‌وکارها، بسته‌هایی در راستای بهبود تبلیغات و بازاریابی آنلاین آنها درنظر گرفته‌ایم که شاید برای شما هم مفید باشند:

فروشگاه‌های آنلاین:

خیلی از محصولات متنوعی هستند که در شب عید، فروش آنها افزایش پیدا می‌کند؛ برای نمونه البسه و تنقلات شب عید از نیازمندی‌هایی هستند که همیشه در شب عید فروش آنها با افزایش روبرو است و از طرفی محصولاتی چون گوشی‌های همراه، تبلت‌ها، لپ‌تاپ‌ها و لوازم جانبی روزمره از اقلامی هستند که برای کادو دادن مناسب هستند. به همین دلیل همه فروشگاه‌های اینترنتی باید بیشتر خود را در معرض دید مخاطبان خود قرار دهند و ما هم در این راستا، بسته‌ای مناسب درنظر گرفتیم تا برای چنین کسب‌وکارهایی مناسب باشند و بتوانند به واسطه آن نیز کاملا روی برنامه شب عید دیجیتال مارکتینگ خود تمرکز کنند.

خدمات مسافرتی:

خیلی از مردم ایران معتقدند که باید در عید نوروز به مسافرت پرداخت و از این فرصت محدود برای کنار هم بودن نیز لذت برد. شرکت‌های هواپیمایی و کسب‌وکارهایی که خدمات مسافرتی ارائه می‌دهند هم از این موقعیت بیشترین میزان بهره را می‌برند و معمولا روی تبلیغات خود بیش از نیمه اول سال تمرکز می‌کنند تا فروش خود را به حداکثر ممکن برسانند. ای‌نتورک با توجه به تجربه گذشته خود برای این این شرکت‌ها، بسته مناسبی فراهم کرده که مشخصا روی فروش شب عید آنها نیز تاثیر چشمگیری خواهد گذاشت.

ارائه دهنده خدمات:

خدمات بسیاری وجود دارند که در شب عید برای هر خانواده‌ای اساسی و با اهمیت به حساب می‌آیند. از خدمات نظافتی گرفته تا خدماتی چون تغییر دکوراسیون و بازسازی منازل، از مواردی هستند که همیشه در شب عید مورد توجه خیلی از خانواده‌ها قرار می‌گیرند و به کسب‌وکارهای ارائه دهنده خدمات هم پیشنهاد می‌شود تا با استفاده از بسته آماده شده توسط متخصصان ای‌نتورک، روی مارکتینگ خود توجه ویژه‌ای کنند.

دیگر کسب‌وکارها:

تب‌وتاب شب عید نه تنها روی فروش کسب‌وکارهایی که پیش‌تر ذکر کردیم، بلکه بر درآمد پایان سال تمام کسب‌وکارهای فعال در ایران تاثیر مثبت حائز اهمیتی می‌گذارد و به همین علت است که دو ماه آخر سال نیز به یکی از بهترین موقعیت‌های مارکتینگ تبدیل شده و به شدت مورد توجه همه کسب‌وکارها قرار می‌گیرد. از این رو، بسته کلی زیر هم ارائه می‌شود تا کسب‌‌وکارهای دیگر هم بتوانند با استفاده از این موقعیت، بیشتر روی دیجیتال مارکتینگ کسب‌وکار خود تمرکز کنند.

 

برای مطلع شدن از همه بسته‌های جشنواره نوروزی ای‌نتورک، کافیست که به این لینک مراجعه کنید.

گروه پیشگامان پژواک پردیس و ای‌نتورک
گروه پیشگامان پژواک پردیس و ای‌نتورک
ادامه خبر گروه پیشگامان پژواک پردیس و ای‌نتورک
نمایش انواع تبلیغ از طریق یک کد (کد هوشمند)
نمایش انواع تبلیغ از طریق یک کد (کد هوشمند)
ادامه خبر نمایش انواع تبلیغ از طریق یک کد (کد هوشمند)
سال ۱۳۹۷ مبارک
سال ۱۳۹۷ مبارک
ادامه خبر سال ۱۳۹۷ مبارک
اپلیکیشن اختصاصی ای‌نتورک برای آگهی‌دهندگان
اپلیکیشن اختصاصی ای‌نتورک برای آگهی‌دهندگان
ادامه خبر اپلیکیشن اختصاصی ای‌نتورک برای آگهی‌دهندگان
همین امروز تبلیغات خود را شروع کنید

متخصصان و مشاوران ما آماده‌اند تا شما را در تمامی مراحل ساخت کمپین تبلیغاتی راهنمایی کنند

ساخت کمپین تبلیغاتی