گزارش تصویری اختتامیه اولین کنفرانس دیجیتال مارکتینگ

ارسال شده در
کنفرانس بازاریابی دیجیتال، با حضور ۱۰۰ مدیر کسب و کارهای آنلاین برگزار شد
بیش از یک صد مدیر کسب و کارهای کوچک و بزرگ کشور، روز سه شنبه ۱۲ اسفندماه، با حضور در کنفرانس یک روزه «بازاریابی دیجیتال» و در طی سخنرانی ۱۰ کارشناس این حوزه، با مفاهیم کاربردی راه اندازی کمپین های بازاریابی اینترنتی آشنا شدند.
مباحث این کنفرانس که در سالن آمفی تاتر انستیتو نفت دانشکده تهران برگزار شد در ۷ بخش اصلی تقسیم بندی شده بود که در هر بخش کارشناسان فعال در آن حوزه، به ارائه آموزش های کاربردی و معرفی الگوهای های موفق پرداختند.
در بخش اول این کنفرانس دیجیتال مارکتینگ، شایان شلیله، بنیانگذار شبکه تبلیغات (Anetwork)؛ به معرفی زیرساخت های طراحی و اجرای کمپین های موفق بازاریابی آنلاین پرداخت و موفقیت در این برنامه ها را در سه بخش استراتژی، برنامه ریزی و اجرا (Strategy, Planning, Action) تشریح کرد.
در بخش دوم مجید کثیری، به مبحث بازاریابی محتوایی و اصول انتخاب استراتژی های تولید محتوا پرداخت.
حسین موسوی، مدیر ارتباط با مشتریان شبکه تبلیغات؛ در بخش سوم این کنفرانس، به انواع روش های تبلیغات اینترنتی همچون تبلیغات ثابت و مبتنی بر کلیک پرداخت و امتیازات و نقاط ضعف هریک را برشمرد.

عکس‌های دیگر از کنفرانس دیجیتال مارکتینگ ای‌نتورک

این کنفرانس در بخش چهارم خود به مبحث طراحی بنرهای تبلیغاتی و صفحات فرود پرداخت که این بخش توسط پویان وحیدی ارائه شد. در ادامه نیز مباحث بازاریابی از طریق شبکه های اجتماعی توسط رامین جابری و نیکی آقایی؛ آنالیز و تحلیل میزان اثرگذاری کمپین ها توسط فرید اسدی و تست کاربردی پذیری طراحی توسط خانم ها ندا گلشن و غزل شیشوانی تشریح شدند.
بخش پایانی این برنامه نیز به موضوع اصول طراحی کمپین های اینترنتی اختصاص داشت که این بخش توسط محمد عربگری و نیما مبارکی ارائه شد و وی در طی سخنان خود به جمع بندی مباحث ارائه شده و روش های به کارگیری آنها در طی یک برنامه جامع دیجیتال مارکتینگ پرداخت.
کنفرانس یک روزه بازاریابی دیجیتال (DMC۲۰۱۵)، از ساعت ۹ صبح و با صرف صبحانه گروهی شرکت کنندگان آغاز و در ساعت ۱۸ خاتمه یافت.
علاقه‌مندان برای دانلود اسلایدهای ارائه شده در آن می توانند به http://www.slideshare.net/Anetwork مراجعه نمایند.
گروه پیشگامان پژواک پردیس و ای‌نتورک
گروه پیشگامان پژواک پردیس و ای‌نتورک
ادامه خبر گروه پیشگامان پژواک پردیس و ای‌نتورک
نمایش انواع تبلیغ از طریق یک کد (کد هوشمند)
نمایش انواع تبلیغ از طریق یک کد (کد هوشمند)
ادامه خبر نمایش انواع تبلیغ از طریق یک کد (کد هوشمند)
سال ۱۳۹۷ مبارک
سال ۱۳۹۷ مبارک
ادامه خبر سال ۱۳۹۷ مبارک
اپلیکیشن اختصاصی ای‌نتورک برای آگهی‌دهندگان
اپلیکیشن اختصاصی ای‌نتورک برای آگهی‌دهندگان
ادامه خبر اپلیکیشن اختصاصی ای‌نتورک برای آگهی‌دهندگان
همین امروز تبلیغات خود را شروع کنید

متخصصان و مشاوران ما آماده‌اند تا شما را در تمامی مراحل ساخت کمپین تبلیغاتی راهنمایی کنند

ساخت کمپین تبلیغاتی