اختلاف کلیک در پنل شبکه تبلیغات با گوگل آنالتیکز

ارسال شده در

​​بخش اخبار تبلیغات ای‌نتورک : با سلام به تبلیغ دهندگان عزیز شبکه تبلیغات

طی ماه های گذشته برخی از تبلیغ دهندگان شبکه تبلیغات با ما تماس گرفته و اعلام کرده اند که اختلاف کلیک های محاسبه شده در پنل کاربری داخل شبکه تبلیغات با آمار گیر گوگل آنالتیکز از حد معمول بیشتر شده است.

در این خصوص و پس از بررسی های انجام شده نتیجه بدست آماده بدین شرح جهت بررسی در اختیار شما عزیزان قرار داده می شود.

۱. به دلیل اختلالات اینترنت که همواره در ایران شاهد آن هستیم و قطع و وصل شدن پروتکل های https در برخی از زمان ها متاسفانه کد گوگل آنالتیکز به درستی نمی تواند کار کند و این امر باعث می شود که آمار برخی از مراجعه ها به سایت ها در اختیار آنالتیکز قرار نگیرد.

۲. متاسفانه درصد استفاده از سیستم های ضدفیلترینگ و پراکسی در ایران از تمامی کشور ها بیشتر بوده و به دلیل اینکه اکثر این سیستم ها از IP های مشخصی استفاده می کنند و هزاران کاربر با یک IP به اینترنت دسترسی دارند. سیستم گوگل آنالتیکز این کاربران را یک نفر تشخیص داده و آمار مربوط به تمام این افراد را محاسبه نمی کند.

۳. سیستم های پروکسی و مخفی کننده هویت معمولا در دنیا به صورت استاندارد مورد استفاده قرار نمیگیرد از این رو سیستم گوگل آنالتیکز به صورت طبیعی با IP های این سرویس ها مانند یک کاربر عادی برخورد نمی کند در اکثر موارد به طور کلی از شمارش این کلیک ها خودداری می کند.

به منظور رضایت شما مشتریان عزیز شبکه تبلیغات، ما بر خود لازم دانستیم که نتیجه این تحقیقات را در اختیار شما دوستان قرار دهیم.

در هر صورت٬ اطلاعات و آمار کلیک های شما در بانک های اطلاعاتی شبکه تبلیغات به صورت کامل ذخیره شده و در صورتی که هر یک از کاربران شبکه تبلیغات نیاز به توضیحات بیشتر و یا شک و شبهه ای در صحت کلیک های شبکه تبلیغات داشته باشد. بر خود لازم می دانیم که در یک جلسه تمامی این اطلاعات را به شما نشان داده تا دیگر شک و شبهه ای در خصوص اختلاف آمار در شبکه تبلیغات وجود نداشته باشد.

همچنین یادآور می شویم که روش های فنی غیر اصولی و غیر استاندارد زیادی وجود دارد که ما می توانیم اختلاف کلیک های پنل شبکه تبلیغات را با گوگل انالتیکز یکی کنیم. اما در راستای سیاست های شفافیت و جلب اعتماد مشتریان٬ از ایجاد چنین  سیستم هایی به شدت پرهیز می کنیم. تا اعتمادی که طی چند سال گذشته در میان شما ایجاد شده است همواره حفظ شود.

امیدواریم با توسعه شبکه تبلغیات که طی چند ماه گذشته حتما شاهد تغییرات زیادی در آن بودید٬ بتوانیم همواره به شما در تبلیغات اینترنتی کمک کنیم.

گروه پیشگامان پژواک پردیس و ای‌نتورک
گروه پیشگامان پژواک پردیس و ای‌نتورک
ادامه خبر گروه پیشگامان پژواک پردیس و ای‌نتورک
نمایش انواع تبلیغ از طریق یک کد (کد هوشمند)
نمایش انواع تبلیغ از طریق یک کد (کد هوشمند)
ادامه خبر نمایش انواع تبلیغ از طریق یک کد (کد هوشمند)
سال ۱۳۹۷ مبارک
سال ۱۳۹۷ مبارک
ادامه خبر سال ۱۳۹۷ مبارک
اپلیکیشن اختصاصی ای‌نتورک برای آگهی‌دهندگان
اپلیکیشن اختصاصی ای‌نتورک برای آگهی‌دهندگان
ادامه خبر اپلیکیشن اختصاصی ای‌نتورک برای آگهی‌دهندگان
همین امروز تبلیغات خود را شروع کنید

متخصصان و مشاوران ما آماده‌اند تا شما را در تمامی مراحل ساخت کمپین تبلیغاتی راهنمایی کنند

ساخت کمپین تبلیغاتی