تبلیغات متنی در ای‌نتورک

ارسال شده در

امکان ایجاد تبلیغات متنیدر ای‌نتورک

طی ماه های اخیر و با افزایش درخواست ها برای اضافه شدن تبلیغات متنی به ای‌نتورک٬​ و با توجه به اینکه تبلیغات متنی می تواند ​در برخی از موارد٬​ سادگی و گیرایی بیشتر ​داشته باشد، تصمیم گرفتیم ​تا این سرویس را به ​مجموعه ​خدمات​ و سرویس ها اضافه کنیم.

مراحل و راهنمای ساختن کمپین تبلیغات متنی

از این پس ​کاربران می ​توانند در هنگام ساخت کمپین ​تبلیغاتی خود٬​ در مرحله اول انتخاب کنند که می خواهند ​چه نوع کمپین تبلیغاتی را ایجاد کنند.

تبلیغات متنی

بعد از انتخاب گزینه کمپین متنی​٬ می توانید​ نام آن را انتخاب ​کرده و پس از مشخص کردن بودجه کلی و بودجه ی روزانه ی کمپین آن را ایجاد کنید. کاربران در مرحله چهارم ​این امکان را دارند تا کمپین تبلیغات متنی​ خود را ایجاد کنند.این مرحله  از بخش‌های عنوان٬ خلاصه تبلیغ٬ لینک و دکمه فراخوان (call to action) ​تشکیل شده است. که همرمان با وارد کردن اطلاعات می‌توانید پیش نمایش تبلیغات خود را نیز ببینید.

text-ads-anetwork-min 

​آگهی دهندگان ​در ​آخرین ​مرحله ​از ساخت کمپین تبلیغاتی می توانند به یکی از روش های معمول پرداخت​٬​ کمپین تبلیغات خود را شارژ کرده و منتظر تایید و شروع نمایش کمپین تبلیغات متنی خود باشند.

ارایه آمار و گزارش های مربوط به کمپین تبلیغات متنی

آگهی دهندگان ای‌نتورک در صفحه​ “کمپین های من”​ در پنل کاربری خود ستونی تحت عنوان “نوع کمپین” مشاهده ​خواهند کرد که ​در این ستون با استفاده از آیکون و نمادهای مشخصی کمپین های مختلف از یکدیگر تفکیک شده‌اند.

 anetwork text advertising-min

در بخش آمار​ کمپین٬​ تفاوتی بین ​ تبلیغات ​متنی و ​بنری وجود نداشته و تمام آماری که برای کمپین های بنری در گذشته ​قابل ​مشاهده ​بوده٬ در کمپین های متنی نیز در دسترس ​آگهی دهندگان خواهد بود.

ضمنا این نوع تبلیغات در همان محل تبلیغات بنری نمایش داده خواهد شد.

قیمت گذاری

هزینه تبلیغات متنی همانند تبلیغات بنری بر پایه کلیک بوده و با محاسبه به روش ppc منظور می گردد. قیمت گذاری این نوع کمپین همانند حالت بنری بر پایه ۱۰۰تومان بدون انتخاب هدفمندی، از ۱۲۰ تومان تا ۱۶۰ برای هدفمندی موضوعی، ۱۶۰ تومان برای هدفمندی جغرافیایی و ۲۶۰ تومان برای کلیک‌های شبکه طلایی می باشد.

تبلیغات متنی برای نمایش دهندگان

اگر شما نمایش دهنده ی ای‌نتورک هستید وقتی وبسایت جدیدی ثبت می کنید، بعد از تایید به صورت پیشفرض نمایش تبلیغات متنی در آن فعال است و نیازی به عملیات خاصی برای نمایش این نوع آکهی در سایت خود ندارید.

​آگهی دهندگان در هر زمانی که ​بخواهند می توانند نمایش تبلیغات متنی را در سایت خود  فعال یا غیر فعال کنید. نحوه محاسبه درآمد نیز همانند حالت تبلیغات بنری روی نرخ ۵۰ درصد از هر کلیک بسته به نوع هدفمندی آگهی دهنده محاسبه می شود.

در سیستم تبلیغات کلیکی، درآمد حاصل ازکلیک‌هایی که روی تبلیغات انجام شده، بین نمایش‌دهنده و ای‌نتورک تقسیم می‌شود (revenue sharing). لازم به ذکر است که این درآمد به نسبتی مساوی بین ما و نمایش‌دهندگان تقسیم می‌شود.

گروه پیشگامان پژواک پردیس و ای‌نتورک
گروه پیشگامان پژواک پردیس و ای‌نتورک
ادامه خبر گروه پیشگامان پژواک پردیس و ای‌نتورک
نمایش انواع تبلیغ از طریق یک کد (کد هوشمند)
نمایش انواع تبلیغ از طریق یک کد (کد هوشمند)
ادامه خبر نمایش انواع تبلیغ از طریق یک کد (کد هوشمند)
سال ۱۳۹۷ مبارک
سال ۱۳۹۷ مبارک
ادامه خبر سال ۱۳۹۷ مبارک
اپلیکیشن اختصاصی ای‌نتورک برای آگهی‌دهندگان
اپلیکیشن اختصاصی ای‌نتورک برای آگهی‌دهندگان
ادامه خبر اپلیکیشن اختصاصی ای‌نتورک برای آگهی‌دهندگان
همین امروز تبلیغات خود را شروع کنید

متخصصان و مشاوران ما آماده‌اند تا شما را در تمامی مراحل ساخت کمپین تبلیغاتی راهنمایی کنند

ساخت کمپین تبلیغاتی