همکاران

همکاران و شرکای تجاری که در ارایه سرویس‌های بهتر و بیشتر به ما کمک می‌کنند

adsensor

ادسنسور

بستر تبلیغات تاثیر گذار در رسانه های اجتماعی

اکثر فعالین حوزه تبلیغات در شبکه های اجتماعی افرادی هستند که دارای پیج ، کانال و یا وب سایت می باشد و کمبود یک شرکت معتبر در این فضا حس می گردد. شرکتی که بتواند علاوه بر سرویس و خدمت تبلیغات ، در حکم یک مشاور دیجیتال مارکتینگ عمل کرده و بتواند بهترین اقدام اجرایی را برای شما تشخیص دهد. ادسنسور صرفا سفارش تبلیغات شما را در شبکه های اجتماعی انجام نمی دهد بلکه در کنار شما کسب و کارتان را بررسی و تحلیل کرده و بهترین حالتی که بتواند بازدهی برای شما داشته باشد را پیشنهاد می دهد ! ادسنسور با درک و تجربه ی زیادی که در این فضا کسب نموده به شما کمک می کند که در کدام مراجع و با چه حجمی و به چه صورتی تبلیغ نمایید برای شما بهتر است و از همه مهم تر دغدغه تمامی امور اجرایی اعم از انتخاب کانال هی تبلیغاتی مناسب تر ، هماهنگی با کانال های تبلیغاتی و .... را از شما دور کرده و خود به عهده می گیرد.

ورود به ادسنسور
adad

عدد

با عدد بی شمار دیده شوید

شرکت عدد بزرگ ترین شبکه تبلیغات درون اپلیکیشنی ایران است. مفتخریم که امروز عدد مورد اعتماد هزاران کسب وکار داخلی و خارجی بوده و با به کارگیري مدرنترین و موثرترین راهکارهاي تبلیغاتی دنیا، در جهت تحقق اهداف آ نها گام برمی دارد.

ما نیز به خود می بالیم که در خانواده عدد، پرمخاطبترین اپلیکشنهای ایرانی حضور داشته و به یاري آنها توانسته ایم به بالاترین ظرفیت نمایش در ایران، با بیشترین کیفیت و بازدهی دست یابیم.

ورود به عدد
akhbarrasmi

اخبار رسمی

نخستین پلتفرم تولید و توزیع محتوای ایرانی

پلتفرم اخبار رسمی، یک نرم افزار تولید و توزیع خبر و محتوای آنلاین برای شرکت‌ها، سازمان ها و کسب و کارهای ایرانی، اعم از بخش خصوصی و بخش دولتی است که توسط آن شرکتها می توانند براحتی و به سرعت اخبار و محتوای خود را بدست رسانه‌ها و خبرنگاران برسانند. با اخبار رسمی، کسب و کارها ابزار قدرتمندی در دست خواهند داشت تا بتوانند فرآیندهای روابط عمومی، برندینگ و بازاریابی خود را بصورت کارآمدتر، سریعتر و ارزان تر مدیریت کنند.

این سرویس به شما کمک می‌کند که بسیار سریع و مقرون‌به‌صرفه و به مطمئن‌ترین شکل ممکن، داده‌ها را از مصرف‌کنندگان مدنظر خود جمع‌آوری کنید تا درنهایت با اطلاعاتی دقیق،‌ به اتخاذ تصمیم‌های مطمئن بپردازید.

ورود به اخبار رسمی
nazarbazar

نظر بازار

برای گرفتن تصمیم‌های هوشمندانه‌تر تحقیقات بازار را شروع کنید!

تمام کسب‌وکارهای موفق «بینش صحیحی» درباره‌ی مشتریان و رقبا و صنعت خود دارند. کسب این بینش صحیح، نیازمند جمع‌آوری و تحلیل داده‌ها به بهترین شکل ممکن است. امروزه توسعه‌دهندگان نمی‌توانند بی‌گدار به آب بزنند و بدون توجه به نیاز مصرف‌کننده، تولیدات انبوه را روانه‌ی بازار کنند. خواست کاربر و اینکه مردم به خرید چه محصولاتی تمایل بیشتری دارند، نبض بازار را به تولید‌کننده نشان می‌دهد و فاصله‌ی تولیدکننده و مصرف‌کننده را به کمترین حد ممکن می‌رساند.

این سرویس به شما کمک می‌کند که بسیار سریع و مقرون‌به‌صرفه و به مطمئن‌ترین شکل ممکن، داده‌ها را از مصرف‌کنندگان مدنظر خود جمع‌آوری کنید تا درنهایت با اطلاعاتی دقیق،‌ به اتخاذ تصمیم‌های مطمئن بپردازید.

ورود به نظر بازار
camva

کاموا

در کمتر از ۲۰ دقیقه سایت بسازید !

کاموا با رابط کاربری بسیار ساده و قیمت مناسب به کاربران خود اجازه میدهد بدون داشتن هیچ گونه دانش فنی سایت خود را در چند ساعت طراحی کنند. ویرایشگر سایت کاموا تمام اجزای سایت مثل سرصفحه، گالری، و غیره را در انواع مختلف در دسته بندی های مجزا دارد. کاربر کافیست که یک نوع از مثلا سرصفحه، محتوا، و هر بخش دیگری که نیاز دارد را انتخاب و آنرا به درون صفحه سایت خود بیاندازد (drag and drop). هر آنچه کاربر می بیند همان سایت خود است و تمام تغییرات به صورت زنده قابل مشاهده هستند. این تکنولوژی in-place editor برای اولین بار در ایران اجرا شده است. دیگر نیازی به سروکله زدن با طراح نیست. هر آنچه کاربران می خواهند با چند کلیک قابل انجام است. کاموا اولین سایت ساز فارسی نیست اما قطعا بهترین آنهاست! تکنولوژی بکار رفته در کاموا به کاربران امکان میدهد تمام سایت ها مناسب برای موبایل و تبلت باشد. سادگی استفاده، قیمت مناسب، طراحی زیبا از جمله دلایلی هست که آنرا از رقبا متمایز میکند.

ورود به کاموا
adro

سایت چکاپ

بررسی آنلاین سئو با سایت‌چکاپ

سرویس سایت‌چکاپ با تجزیه و تحلیل حرفه‌ای سایت شما بر اساس فاکتورهای استاندارد سئو و ارایه گزارش دقیق به شما کمک می‌کند تا به سادگی سایت خود را برای موتورهای جستجو بهینه سازی کنید.

روش کار به این صورت است که سایت شما به صورت آنلاین و با توجه به معیارهایی که برای موتورهای جستجو دارای اهمیت است برررسی شده و به آن امتیاز تعلق می گیرد. سپس نکاتی به زبان فارسی و به صورت ساده و قابل درک در رابطه با خطاهای موجود بیان می شود که هر مدیر سایتی خود می تواند نسبت به رفع آن اقدام کند.

همچنین شما میتوانید با ثبت نام در سایت‌چکاپ، به صورت پیشرفته بررسی های خود را به تعداد نامحدود انجام داده و گزارش بدست آمده را در قالب فایل PDF به همراه لوگو و امضای خودتان دانلود کنید.

ورود به سایت‌چکاپ
آیا به همکاری با ما تمایل دارید؟

ما همیشه به دنبال دوستان جدید هستیم، با ما تماس بگیرید

تماس با ما