مقررات

شرایط استفاده از خدمات ای‌نتورک

ای‌نتورک که به عنوان واسط و پل ارتباطی میان کاربران، آگهی دهندگان و نمایش دهندگان است، در صدد ایجاد بستری مناسب برای نمایش بنرهای تبلیغاتی در هزاران وب سایت ایرانی است. استفاده از خدمات این وبگاه به معنای آگاه بودن، پذیرش و التزام به شرایط و تعهدات مندرج در این توافقنامه از سوی کاربران (آگهی دهندگان و نمایش دهندگان) تلقی می‌شود. لطفا به دقت آن را مطالعه نمایید:

تعاریف

ای‌نتورک: نام تجاری یک شبکه اطلاع رسانی و تبلیغات خصوصی است که در مالکیت و اختیار شرکت کسب و کارهای نوپای خاورزمین (سهامی خاص) است.
آگهی‌دهنده: هر شخص حقیقی یا حقوقی است که به منظور نمایش‌ دادن آگهی در سایت‌های نمایش دهنده عضو ای‌نتورک باشد، کمپین تبلیغاتی ساخته و بنر اضافه نماید.
نمایش‌دهنده: هر شخصی حقیقی یا حقوقی که کدهای ای‌نتورک را در پایگاه اینترنتی خود قرار می دهد و از این راه کسب درآمد می نماید.
آژانس:شرکت تبلیغاتی است که به عنوان واسطه بین ای‌نتورک و صاحب آگهی از پلتفرم ای‌نتورک برای تبلیغات مشتری‌های خود استفاده می‌کند.
کمپین تبلیغاتی: به مجموعه‌ای از بنرها گفته می‌شود که دارای بودجه‌ای مشخص بوده و کاربر سایت نمایش‌دهنده پس از کلیک بر روی بنرها وارد سایت می‌شود.
حساب کاربری: مجموعه‌ای از اطلاعات‌ شخصی، مالی (صورت حساب) و فنی (تنظیمات کمپین) آگهی‌دهندگان و نمایش‌دهندگان است.
مسدود کردن وبگاه و حساب کاربری: غیرفعال نمودن وبگاه و حساب کاربری بصورت موقت یا دائم است.
تبلیغات کلیکی: (CPC, PPC): پرداخت بر اساس کلیک است. در این روش آگهی دهنده فقط برای تبلیغاتی پول پرداخت می‌کند که مخاطب روی بنر آن کلیک کرده باشد.

مقررات عمومی

کلیه اصول و رویه‏‌های ای‌نتورک منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، از جمله قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده و سایر قوانین و مقررات مرتبط است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. ای‌نتورک حق اصلاح و تغییر شروط این توافقنامه را کلا یا جزئا داراست و باید شروط اصلاح شده یا تغییر یافته را از طریق وبگاه اعلام نماید. تغییرات ایجاد شده جز در خصوص اطلاعات مالی(صورت حساب) فورا اعمال می‌گردند. استفاده کاربران بعد از تاریخ موثر (تاریخ قابل اجرا) به معنی پذیرش هرگونه تغییرات است.

محتویات این وبگاه بر اساس " آنچه هست " و " آنچه موجود است " ارائه می شود، بدین معنا که ای‌نتورک هیچ‌گونه تعهدی در خصوص محتوای تبلیغات، کارکردهای خاص آنها، قابل اعتماد بودن و مناسب بودن برای نیازهای کاربر نخواهد داشت.

برای تسهیل دسترسی آگهی‌دهندگان و نمایش‌دهندگان، ای‌نتورک پیوندهایی را به وبگاه‌های دیگر ایجاد نموده است. به منظور اتصال به این وبگاه‌ها لازم است ابتدا شرایط استفاده از آن مطالعه شود ،ای‌نتورک در قبال محتوای موجود در این وبگاه‌ها هیچ‌ گونه مسئولیتی ندارد. ضمن اینکه پیوند به این وبگاه‌ها به معنای تایید محتوا، محصولات و خدمات موجود در این وبگاه‌ها و یا هر نوع ارتباط با اداره‌کنندگان آنها نیست.

بخش پشتیبانی ای‌نتورک سرویسی اضافی جهت کمک به آگهی دهندگان و نمایش‌دهندگان بوده و صرفا در خصوص مسائل فنی مربوط به وبگاه راهنمایی‌های لازم را بعمل می‌آورد و هیچ‌گونه تعهدی نسبت به سرعت پاسخگویی یا عدم پاسخگویی به سوالات و امثال آن به علت حجم بالای تماس‌ها ندارد.

ای‌نتورک عدم بروز اشکال یا قطعی را در صفحات اینترنتی این وبگاه تضمین نمی‌ کند. آگهی‌دهنده و نمایش‌دهنده بدین وسیله موافقت می‌نماید که در صورت بروز مشکل در استفاده از خدمات وبگاه، مسئولیتی متوجه ای‌نتورک نیست.

آگهی‌دهنده و نمایش‌دهنده باید از اهلیت قانونی لازم برای انعقاد این توافقنامه برخوردار باشد. چنانچه به نمایندگی از یک شخص حقوقی به عنوان آگهی‌دهنده و نمایش‌دهنده این توافقنامه را منعقد می‌نماید، دارای اختیارات قانونی لازم برای انعقاد این توافقنامه است. و تضمین می‌کند هیچ شخصی اعم از حقیقی و حقوقی ادعایی در این خصوص نخواهد داشت.

تعهدات آگهی دهنده

با ارائه آگهی به وبگاه ای‌نتورک، آگهی‌دهنده تعهد می‌نماید که:

آگهی‌دهنده می‌پذیرد که محتوای تبلیغات وی طبق ضوابط ای‌نتورک تایید و اصلاح می‌گردد . آگهی دهنده می‌پذیرد با توجه به پایبندی ای‌نتورک به قوانین مالیاتی کشور ۹ درصد مالیات بر ارزش افزوده به مبلغ پرداختی آگهی دهنده برای شارژ کمپین تعلق می‌گیرد و جهت واریز به سازمان امور مالیاتی کشور منظور می‌گردد.

تعهدات نمایش دهنده

نمایش دهنده متعهد می‌گردد از استفاده روش‌هایی مانند popup یا نمایش بیش از حد تبلیغات در هر صفحه خودداری نموده و از عباراتی نظیر "برای حمایت از ما روی تبلیغات کلیک کنید" و یا موارد تشویق کننده از جمله برنامه‌های جایزه یا هر روش دیگری که منجر به افزایش غیرواقعی تعداد کلیک می‌شود، استفاده نکند.

نمایش‌دهنده متعهد است چنانچه از نوعی فنآوری برای بدست آوردن اطلاعاتی مانند آدرس پروتکل اینترنتی کاربر، سیستم عامل رایانه، نوع مرورگر، ترافیک و دریافت مدخل ورودی به سایت، استفاده می‌کند، آن را به اطلاع کاربر برساند.

وب سایت نمایش‌دهنده برای پذیرش در وبگاه ای‌نتورک باید شرایط ذیل را داشته باشد در غیر اینصورت تایید نخواهد شد:

نمایش دهنده می‌تواند در هر صفحه حداکثر شش بنر تبلیغاتی را نمایش دهد.

اگر درآمد نمایش‌دهنده‌ به حداقل مبلغ مجاز برای دریافت درآمد ( ۲۵۰۰۰ تومان) نرسیده باشد، نمایش‌دهنده نمی‌تواند با واریز مابه التفاوت و شارژ اعتبار حساب کاربری خود تا حداقل مبلغ درآمد، نسبت به دریافت این مبلغ اقدام نماید. به عبارت دیگر چنانچه این مبلغ از طریق دیگری به غیر از نمایش بنر به حساب کاربری نمایش دهنده واریز شود، نمایش دهنده حق دریافت مبلغ را نخواهد داشت. درصورت نادیده گرفتن این بند، پرداخت انجام شده توسط نمایش دهنده در حساب کاربری وی به عنوان اعتبار باقی‌ می‌ماند و به نمایش‌دهنده مسترد نمی‌شود.

نمایش‌دهنده متعهد است برای ایجاد حساب کاربری صرفا از یک نام و مشخصات یکسان و حقیقی استفاده کند. بنابراین چنانچه نمایش‌دهنده به هر دلیلی چندین حساب کاربری با مشخصات مختلف و غیرواقعی ایجاد نماید و یا مشخصات صاحب نام دامنه با مشخصات دارنده حساب کاربری یکسان نباشد، به دلیل مغایرت این موارد با مقررات ای‌نتورک ، نمایش دهنده مشمول کلیه ضمانت اجراهای مندرج در بند تخلفات وب سایت‌های نمایش‌دهنده قرار می‌گیرد.

امنیت

آگهی‌دهنده و نمایش‌دهنده مطلع هستند که ارسال اطلاعات شخصی، چه به صورت حضوری، تلفنی و یا از طریق اینترنت همیشه با خطر افشاء مواجه است و هیچ سیستمی دارای امنیت کامل نیست. بنابراین ای‌نتورک مسئولیتی در قبال نقص امنیت تکنولوژی نخواهد داشت. با این وجود ای‌نتورک تمام تلاش خود را به منظور حداقل نمودن و در صورت امکان جلوگیری از دسترسی غیرمجاز و استفاده غیر صحیح از اطلاعات مندرج می‌نماید. در هیچ موردی چنین حمایتی کمتر از استانداردهای معقول مراقبت نخواهد بود . در هر صورت ای‌نتورک هیچ گونه تعهدی در خصوص جبران خسارات فعلی یا آتی ندارد.

ای‌نتورک تضمینی ارائه نمی‌نماید که داده‌هایی که از این سایت دانلود می‌شود، فاقد ویروس یا داده‌های مخرب ‌باشد.

ای‌نتورک در رابطه با خسارات غیرمستقیم نظیر عدم‌النفع، از دست دادن داده، شهرت تجاری و مواردی از این قبیل مسئولیتی ندارد. لیکن چنانچه در نتیجه استفاده از وبگاه ای‌نتورک، بطور مستقیم خساراتی به آگهی‌دهنده وارد شود و ای‌نتورک در این خصوص مسئول شناخته شود، در این صورت ای‌نتورک کلیه هزینه‌های کلیک‌های انجام شده را از نمایش دهنده کسر کرده و به آگهی دهنده عودت میدهد.

محرمانگی

ای‌نتورک به منظور پاسخگویی به سوالات، درخواست‌ها و مدیریت برنامه‌های دو سویه امکان کسب اطلاعات شخصی آگهی‌دهنده و نمایش‌دهنده شامل نام و نام خانوادگی، نشانی، ایمیل و شماره تلفن وی را دارد. این اطلاعات نزد ای‌نتورک محرمانه تلقی می‌شود و بدون اجازه آگهی‌دهنده و نمایش‌دهنده جز در شرایطی که برای پیشبرد سفارش، درخواست و مدیریت برنامه‌های دو سویه لازم باشد، به اشخاص ثالث واگذار نخواهد شد. به علاوه در این خصوص آگهی‌دهنده و نمایش‌دهنده به ای‌نتورک اجازه می دهند که اطلاعات ارائه شده را بین کارکنان خود برای اهداف مطروحه به اشتراک بگذارد.

اطلاعات شخصی و مالی آگهی‌دهنده و نمایش‌دهنده در سایت ای‌نتورک محرمانه تلقی می‌شود و جز به حکم قانون یا دستور مقام صالح قضایی در اختیار فرد و یا سازمانی قرار داده نخواهد شد.

علاوه بر اطلاعاتی که آگهی‌دهنده و نمایش‌دهنده ارائه می‌کنند، ای‌نتورک از نوعی فنآوری برای بدست آوردن اطلاعاتی مانند آدرس پروتکل اینترنتی ، سیستم عامل رایانه، نوع مرورگر، ترافیک و دریافت مدخل ورودی به سایت، استفاده می‌کند.

مسئولیت حفظ محرمانگی اطلاعات حساب کاربری بر عهده صاحب اطلاعات است. مسئولیت هر گونه اتفاقی که در نتیجه غفلت یا کوتاهی صاحب اطلاعات حادث شود، صرفا بر عهده وی است. آگهی‌دهنده و نمایش-دهنده بدین وسیله موافقت می‌نماید هر گونه استفاده غیرمجاز از حساب کاربری و کلمه عبور خود یا هرگونه اقدام مخل امنیت را سریعا به ای‌نتورک اطلاع دهد.

آگهی‌دهنده و نمایش‌دهنده متعهد می‌گردند اطلاعات صحیح و کامل خود را در زمان ثبت نام و همچنین زمان استفاده وارد کنند. در هر صورت آگهی‌دهنده و نمایش‌دهنده به اطلاعات خود دسترسی دارند و می‌توانند اطلاعات ناقص یا نادرست خود را اصلاح نمایند. آگهی‌دهنده و نمایش‌دهنده باید اطلاعات ثبت نام را برای حفظ صحت و کامل بودن آنها بروز رسانی نمایند. همچنین متعهد می‌گردند که از ایمیل اشتباه (غیر از ایمیل ثبت شده و تایید شده در زمان ثبت نام) استفاده نمی‌کنند، هویت شخص یا اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر را جعل نمی‌کنند یا به هر نحوی هویت اصلی خود را مخفی نمی‌کنند.

ای‌نتورک برای حفظ آمار آگهی‌دهندگان و نمایش‌دهندگان اطلاعات ایجاد شده توسط خود شامل صورت حساب، تعداد کلیک و آمار کمپین هر آگهی دهنده و نمایش‌دهنده در وبگاه ای‌نتورک را در سرور خود حفظ می‌کند. آگهی‌دهنده و نمایش‌دهنده با قبول این توافقنامه می‌پذیرند که اطلاعات فوق در سرور شبکه تبلیغات باقی می‌ماند و قابل حذف نیست.

شناسایی بازدیدکنندگان

در زمان های مختلف ممکن است وبگاه ای‌نتورک اطلاعاتی را بر روی رایانه کاربر سایت نمایش‌دهنده برای شناسایی بارگذاری کند. این اطلاعات معمولا به عنوان "بلوک داده ای/Cookie" شناخته می شوند. ای‌نتورک با نمایش چگونگی و زمان استفاده بازدیدکنندگان می تواند وبگاه خود را بهینه سازد. ای‌نتورک از بلوک داده‌ای فقط برای دیدن اطلاعات بلوک‌های داده ی، گذاشته شده توسط این وبگاه استفاده می‌کند. استفاده از بلوک داده ها بر طبق استانداردهای این صنعت بوده و بسیاری از وبگاه‌ها از آنها استفاده می‌کنند. اگر کاربر نمی‌خواهد که بلوک داده ای را دریافت کند و یا می خواهد از زمان بارگزاری آنها مطلع شود، باید مرورگر خود را تنظیم نماید.

موارد ممنوع

آگهی‌دهنده و نمایش‌دهنده بدین وسیله موافقت می‌نماید که ای‌نتورک می‌تواند در صورتی که تشخیص دهد هر یک از شرایط و مقررات استفاده از سایت توسط کاربر نقض شده است، بدون اخطار قبلی دسترسی وی را خاتمه دهد و حساب کاربری او را مسدود نموده و در هر صورت از این حیث مسئولیتی متوجه ای‌نتورک نیست.

تخلفات وب سایت‌های نمایش‌دهنده

چنانچه نمایش دهنده مرتکب یکی از تخلفات مصرح در این توافقنامه شود و یا خارج از تعهدات این توافقنامه عمل کند، به ازای هر بار تخلف برای نمایش دهنده متخلف، ایمیل های اخطار توسط سیستم ضد تخلف ای‌نتورک به صورت خودکار ارسال می گردد. در صورت عدم توجه به اخطارهای ارسال شده و تداوم تخلف پس از دو نوبت اخطار، ای‌نتورک با ارسال اخطار سوم تمامی درآمدی را که تا آن زمان به تشخیص خود در نتیجه تخلف حاصل شده است از صورتحساب نمایش دهنده به نفع آگهی دهندگان کسر می نماید.

در صورتی که نمایش دهنده نسبت به تشخیص تخلف اعتراضی داشته باشد، می تواند ظرف مدت 10 (ده) روز از تاریخ "کسر درآمد"، اسناد مثبته خود را مبنی بر قانونی بودن فعالیت های خود که با اصول کلی وبگاه ای‌نتورک هماهنگی داشته باشد، برای این وبگاه ارسال نماید. در صورت عدم ارائه مدارک در مدت مذکور و یا چنانچه مدارک ارسالی به تشخیص ای‌نتورک بر قانونی بودن فعالیت های نمایش دهنده دلالت نکند، کسر تمامی درآمد وبگاه متخلف از حساب کاربری نمایش دهنده به نفع آگهی دهنده قطعی می گردد.(//www.cyberpolice.ir/forms/search-click-report)

توجه: چنانچه تخلفی که به شرح فوق منجر به کسر درآمد نمایش دهنده می شود، بیش از سه مرتبه تکرار گردد، ای‌نتورک مجاز می باشد وبگاه نمایش دهنده متخلف را به صورت دائم مسدود نماید. شایان ذکر است اعمال محرومیت مذکور، مانع از پیگیری قانونی از طریق مراجع ذیصلاح قضایی در این خصوص نخواهد شد.

تبصره: در صورتیکه تخلف فوق چنان فاحش باشد که در همان مرتبه نخست به کاهش شدید کیفیت کلیک های ارسالی منجر گردد، ای نتورک این اختیار را دارد که بدون اخطار قبلی وبپاه نمایش دهنده را مسدود نماید.

شرایط پرداخت به نمایش‌دهنده

درآمد نمایش دهنده بر اساس شروط پرداخت و نرخ های اعلام شده در وبگاه ها به صورت روزانه محاسبه و در پایان هر ماه در حساب کاربری وی منظور می گردد، لیکن واریز آن به شماره حساب نمایش دهنده با توجه به شرایط تسویه حساب اعلام شده در سایت صورت می پذیرد. شایان ذکر است ای‌نتورک می تواند شرایط پرداخت را بر اساس نرخ های جدید اصلاح نماید.

پرداخت به ازای یکبار کلیک از یک IP میباشد. اگر از همان IP بیشتر از یکبار کلیک شود پرداخت فقط یکبار صورت میگیرد.

توجه: چنانچه بر اساس بررسی های سیستم ضد تخلف ای‌نتورک، مشخص شود نمایش دهنده از مقررات درج شده در بخش تخلفات وب سایت های نمایش دهنده و بخش تعهدات نمایش دهنده، تخطی نموده است به همان نسبت مبلغی که بابت کلیک های غیر واقعی در صورتحساب منظور شده است و سایر هزینه های کلیک های غیر واقعی از صورتحساب قابل پرداخت، کسر خواهد شد.

حقوق مالکیت فکری

تمام محتویات وبگاه ای‌نتورک از قبیل متون، گرافیک، تصاویر، علائم تجاری، لوگو، صدا، تصویر، قالب سایت، اسکریپت‌هاو اسامی خدمات قابل ارائه و... متعلق به شرکت کسب و کارهای نوپای خاورزمین است و مشمول حمایت‌های مقرر در قوانین مالکیت فکری داخلی و بین‌المللی است. همچنین هیچ یک از محتویات سایت ای‌نتورک قابل تولید مجدد، کپی برداری، فروش یا هر نحو سوء استفاده برای مقاصد تجاری و غیرتجاری نیست. هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی حق پیگرد قانونی را برای شرکت کسب و کارهای نوپای خاورزمین محفوظ می‌دارد.

تمام حقوق محتویات تبلیغ متعلق به آگهی‌دهنده است و ای‌نتورک و سایت نمایش‌دهنده جز در حدود مفاد این توافقنامه حقی نسبت به آن ندارند.

استرداد وجه

چنانچه پس از شارژ کمپین تبلیغاتی، ای‌نتورک به دلیل محدودیت‌های ناشی از قوانین موضوعه یا شرایط سایت نمایش‌دهنده امکان ارائه و نمایش تبلیغ آگهی‌دهنده را نداشته باشد، کلیه وجوه واریزی به آگهی‌دهنده مسترد خواهد شد.

لغو کمپین تبلیغاتی باید پیش از فعال شدن کمپین اعلام شود. در اینصورت کلیه وجوه واریزی ، به آگهی دهنده مسترد خواهد شد.

پس از شارژ کمپین و فعال شدن تبلیغات، امکان استرداد وجه به آگهی دهنده وجود ندارد.

فورس ماژور

هیچ یک از طرفین این توافقنامه به دلیل قصور یا تاخیر در اجرای تعهداتش به دلیل حصول شرایطی که فراتر از کنترل معقول وی باشد، مسئول نخواهد بود. این موارد شامل موارد ذیل است اگرچه محدود به آن‌ها نیست: آتش سوزی، سیل، زلزله، تصادف، قطع خطوط ارتباطی اینترنت، قطع برق، قطع شبکه و حوادث ناگهانی و غیرقابل پیش‌بینی طبیعی و ...

حل اختلاف

این توافقنامه طبق قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران تنظیم شده است. هر گونه اختلاف راجع به آن از جمله انعقاد، اعتبار، تفسیر، فسخ، نقض و اجرای آن برای داوری به شورای انتظامی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان ارجاع می‌شود. نظر شورای انتظامی استان قطعی‌ و لازم‌الاجراست. شرط داوری حاضر موافقتنامه‌ای مستقل از قرارداد اصلی تلقی می‌شود و در هر حال قابل اجراست.

نمایندگی

شرکت کسب و کارهای نوپای خاورزمین در هیچ نقطه‌ای از کشور نمایندگی ندارد و کلیه سرویس‌ها، تراکنش‌های مالی و خدمات قابل ارائه از طریق دفتر مرکزی شرکت واقع در تهران، خیابان پاسداران بوستان دوم خیابان پایدارفرد ساختمان شماره 5 واحد 6 پردازش می‌شود. در صورت مشاهده هرگونه تخلف و سوء استفاده از سایت ای‌نتورک حق پیگرد قانونی برای شرکت کسب و کارهای نوپای خاورزمین محفوظ است.

عدم اعتبار جزیی توافقنامه

چنانچه هریک از شروط، تعهدات مصرح در این توافقنامه یا اجرای آنها به دلیل مغایرت با قوانین یا به موجب حکم مراجع ذیصلاح نامعتبر و غیرقابل اجرا باشد، این امر به معنای بی‌اعتباری سایر شروط و تعهدات نمی‌باشد. عدم اعمال هریک از مقررات این توافقنامه به منزله انصراف از حق اعمال و اجرای آن در آینده نخواهد بود.

مکاتبات

کلیه مکاتبات به صورت کتبی خواهد بود که از طرف شرکت کسب و کارهای نوپای خاورزمین از طریق ایمیل به نشانیinfo@khavarzamin.com و info@anetwork.ir می‌باشد و مکاتبات آگهی‌دهنده و نمایش دهنده نیز از طریق ایمیل ثبت شده ایشان در زمان ثبت نام خواهد بود.

تاریخ آخرین به روز رسانی: ۴ مهر ماه ۱۳۹۶

همین امروز تبلیغات خود را شروع کنید

متخصصان و مشاوران ما آماده‌اند تا شما را در تمامی مراحل ساخت کمپین تبلیغاتی راهنمایی کنند

ساخت کمپین تبلیغاتی