حضور ای‌نتورک در نمایشگاه الکامپفقط ۲ روز فرصت باقیست!

خبرهای هیجان‌انگیز حضور ای‌نتورک در این رویداد را بخوانید

اطلاعات بیشتر

تعرفه‌های تبلیغات

ما بودجه و هزینه کمپین تبلیغاتی شما را مدیریت می کنیم

برای راحتی آگهی‌دهندگان، بسته‌هایی به صورت پیش‌فرض طراحی شده‌است. ما با بررسی کمپین‌های مختلف به این نتیجه رسیده‌ایم که شروع تبلیغات اینترنتی با بودجه‌ای کمتر از ۳۰۰ هزار تومان نمی‌تواند اثربخش باشد و از طرفی هم بازخورد‌های مناسب برای تحلیل موفقیت کمپین را در اختیار شما قرار نمی‌دهد. اما اگر می‌خواهید با پلتفرم و عملکرد ای‌نتورک آشنا شوید، هیچ نگرانی وجود ندارد؛ شما می‌توانید کمپین خود را با هماهنگی بخش ارتباط با مشتری با بودجه‌ای کمتر ۳۰۰ هزار تومان هم شارژ کنید.

* کلیک‌‌ها، عادی در نظر گرفته شده‌اند.
برای پکیج‌های بیش از ۵۰۰ هزار تومان، طراحی بنر رایگان صورت می‌گیرد.
به ازای هر بار کلیک یک IP، یک بار از حساب آگهی‌دهنده کسر می‌گردد.

قیمت کلیک‌ها

از ۱۲۰ تا ۳۴۰ تومان

ما تبلیغات شما را در سایت‌های مختلف و در سایزهای مختلف نمایش می‌دهیم. شما تنها زمانی هزینه‌ای پرداخت می‌کنید که روی تبلیع شما کلیک شود. همچنین باید بدانید، در تبلیغات کلیکی نمایش تبلیغ‌هایتان یا مدت زمان کمپین برایتان هزینه‌ای دربر نخواهد داشت.

هزینه‌ی هر کلیک روی تبلیغات شما می‌تواند بر اساس انتخاب هدفمندی‌های مختلف، متفاوت باشد. قیمت انواع کلیک‌ها را می‌توانید در جدول زیر مشاهده کنید: (قیمت کلیک‌ها در پنل کاربری‌ نیز قابل دسترس است؛ با ورود به بخش کمپین‌های من و بخش انتخاب هدفمندی‌ها، می‌توانید با انتخاب هدفمندی‌های مختلف قیمت، کلیک خود را مشاهده کنید)

نحوه‌ نمایشمتنیعادیموضوعیجغرافیاییبازه زمانیسیستم‌عاملطلایی
قیمت هر کلیک برای هر IP۱۲۰ تومان۱۶۰ تومان۱۸۰ تا ۲۲۰ تومان۱۲۰ تا ۲۲۰ تومان۱۸۰ تومان۲۰۰ تا ۲۲۰ تومان۳۲۰ تومان

* قیمت هر کلیک روی سایزهای ۶۰۰ در ۳۰۰، ۱۶۰ در ۶۰۰، ۱۲۰ در ۶۰۰، ۹۷۰ در ۹۰ و ۳۰۰ در ۶۰۰، ۱۰ درصد بیشتر از قیمت کل کلیک خواهد بود.

همین امروز تبلیغات خود را شروع کنید

متخصصان و مشاوران ما آماده‌اند تا شما را در تمامی مراحل ساخت کمپین تبلیغاتی راهنمایی کنند

ساخت کمپین تبلیغاتی