ویدیو پابلیشر ها

کسب‌درآمد از وب‌سایت

به جمع نمایش‌دهندگان ای‌نتورک بپیوندید

آیا از پتانسیل سایت خود برای کسب درآمد از تبلیغات آنلاین به درستی استفاده می‌کنید؟ اگر به دنبال کسب درآمد از سایت خود هستید یا نگران جذب آگهی‌دهنده برای سایت خود می‌باشید ما با در اختیار داشتن طیف وسیعی از آگهی‌دهندگان این دغدغه را برای شما برطرف می‌کنیم.

به جمع نمایش‌دهندگان ما بپیوندید

پیشنهاد ویـــژه

ای‌نتورک برای وب‌سایت‌هایی که دارای ترافیک روزانه بالای ۵۰۰۰ بازدید و یا محتوایی تولیدیِ با کیفیت دارند، پیشنهاد ویژه‌ای دارد. برای اطلاعات بیشتر، ابتدا وب‌سایت خود را در پلتفرم ثبت کنید و سپس با شماره تلفن ۷۳۰۱۶–۰۲۱ یا با ایمیل publishers [at] anetwork.ir در ارتباط باشید.

قیمت‌ها (هر کلیک ۶۰ تا ۲۴۰ تومان)

کسب درآمد تا ۲۴۰ تومان به ازای هر کلیک

در سیستم تبلیغات کلیکی، درآمد حاصل ازکلیک‌هایی که روی تبلیغات انجام شده، بین نمایش‌دهنده و ای‌نتورک تقسیم می‌شود (revenue sharing). لازم به ذکر است که این درآمد به نسبتی مساوی بین ما و نمایش‌دهندگان تقسیم می‌شود.

برای مثال اگر یک کلیک با انتخاب هدفمندی خاص در ای‌نتورک ۳۶۰ تومان باشد، نمایش‌دهنده برای این کلیک مبلغ ۱۸۰ تومان دریافت می‌کند. درآمد نمایش‌دهندگان با توجه به هدفمندی‌ها از ۶۰ تومان (در اکثر حالات از ۸۰ تومان) تا ۲۴۰ تومان برای هر کلیک متغیر است.

سایز بنرها

استفاده درست از سایزها موجب درآمد بیشتر می‌شود

طراحی بنرها بر مبنای سایزهای استاندارد یکی از مواردی پر اهمیت در تبلیغات کلیکی است. این ابعاد به شما این امکان را می‌دهند که بتوانید محتوای خود را به خوبی در آن‌ها بگنجانید. از طرفی تجربه ثابت کرده که این بنرها بهترین دید را برای مخاطبان دارند و آن‌ها هم می‌توانند از محتوا، برداشتی صحیح داشته باشند.

سایز‌ها را ببینید
دانلود راهنمای استفاده و قرارگیری بنرها

برای آموزش در زمینه استفاده بهتر از سایز بنرها و انتخاب جایگاه مناسب این فایل را دانلود کنید.

دانلود

برخی از نمایش‌دهندگان

تبلیغات شما بر روی وب‌سایت‌های فارسی در معرض دید میلیون‌ها نفر قرار می‌گیرد

لیست نمایش‌دهندگان برتر

همکاران

همکاران و شرکای تجاری که در ارایه سرویس‌های بهتر و بیشتر به ما کمک می‌کنند

از همین امروز شروع به کسب درآمد کنید

در ای‌نتورک عضو شده، کدهای مربوطه را در وب‌سایت‌تان قرار داده و شروع به کسب درآمد کنید

ثبت وب‌سایت