کمپین RSS Feed

اخبار و مطالب خود را به افراد بیشتری نمایش دهید

اغلب وب‌سایت یا کسب‌وکارها، زمان بسیاری را صرف تولید یا تالیف محتوا می‌کنند، اما افراد زیادی این محتوا را نمی‌بینند. کمپین RSS Feed ای‌نتورک تمامی اخبار و مطالب وب‌سایت شما را از طریق RSS وب‌سایت شما دریافت و در معرض دید هزاران نفر قرار داده و به این صورت، گستره‌ی مخاطبان شما وسیع‌تر می‌گردد.

کمپین خود را بسازید

از ظرفیت محتوای خود به درستی استفاده کنید

در بیش از ۱۵ هزار وب‌سایت، اخبار و مطالب شما دیده خواهد شد

کمپین RSS Feed

بازاریابی محتوایی یکی محبوب‌ترین راه‌ها برای جذب مخاطب و سپس تبدیل آن‌ها به مشتری است. به این ترتیب محتوای شما برای برند شما، ارزش ایجاد می‌کند.

زمانی که شما محتوایی تولید می‌کنید، قطعا محتوای تولیدی توسط شما، در جهت ترویج بازاریابی درون‌گرا یا برون‌گرای برند شماست. بنابراین معرفی بیشتر این محتوا به افراد بیشتر، می‌تواند منجر به موفقیت برنامه بازاریابی‌تان شود یا حتی موفقیت شما را بیش از پیش کند.

با استفاده از این سرویس، شما می‌توانید ۱۰ مطلب اخیر وب‌سایت‌تان (حتی در دسته‌بندی‌های خاص) را در بیش از ۱۵ هزار وب‌سایت به نمایش بگذارید. به این ترتیب، محتوای شما را هزاران نفر می‌بینند و ارزش مطالب شما بیش از پیش در نمایش دیگران خواهد بود.

هدفمندی‌ها

نمایش تبلیغات‌، فقط به مخاطبان علاقه‌مند

هدفمندی

جغرافیایی

تبلیغات خود را متناسب با مشتریان در هر استان، با توجه به فرهنگ و نماد آن‌ها طراحی کنید و آگهی‌های خود را فقط در آن منطقه نمایش دهید.

بیشتر بدانید تبلیغات کلیکی
هدفمندی

سیستم عامل

آگهی مربوط به اپلیکیشن یا وب‌سایت خود را فقط به کاربران سیستم عامل‌ها یا انواع دستگاه‌ها (دسکتاپ، تبلت یا موبایل) نمایش دهید.

بیشتر بدانید تبلیغات کلیکی
هدفگیری

مجدد

۹۹% از کاربران پس از اولین بازدید، دست‌خالی سایت شما را ترک می‌کنند. با این ویژگی می‌توانید کاربران را برگردانده و نرخ فروش خود را بالا ببرید.

بیشتر بدانید تبلیغات کلیکی
هدفمندی

طلایی

اگر حساسیت بالایی در مورد وب‌سایت‌های نمایش‌دهنده دارید، تبلیغات خود را محدود به وب‌سایت‌های پرطرفدار و محبوب کنید.

بیشتر بدانید تبلیغات کلیکی

این سرویس برای چه وب‌سایت‌هایی مناسب است؟

این نوع کمپین برای وب‌سایت‌هایی محتوا محور مفید خواهد بود، از جمله:

  • رسانه‌ها و وب‌سایت‌های خبری

    خبرهای خود را به سریع‌ترین روش ممکن به گوش هزاران نفر برسانید. خبرهای شما با این سرویس، دارای ارزشی چند برابر خواهند بود و بیش از دیگر رسانه‌های خبری در معرض دید کاربران قرار خواهد گرفت.

    ساخت کمپین
  • مجلات آنلاین (آموزشی، سرگرمی و...)

    مطالب شما، چند برابر بیشتر از پیش دیده خواهند شد و همین عامل، باعث افزایش بازدید کلی وب‌سایت‌تان خواهد شد. کاربران با وب‌سایت شما در ارتباط خواهند بود و Brand Awareness وب‌سایت‌تان افزایش پیدا خواهد کرد.

    ساخت کمپین
همین امروز تبلیغات خود را شروع کنید

متخصصان و مشاوران ما آماده‌اند تا شما را در تمامی مراحل ساخت کمپین تبلیغاتی راهنمایی کنند

ساخت کمپین تبلیغاتی