سرویس‌ها

سرویس‌ها

تمام سرویس‌ها و خدماتی که لازم دارید تا بهتر دیده شوید

شرایط حضور پایدار شما در دنیای دیجیتال مهیاست. بازاریابی دیجیتال ابزاری نوین برای معرفی محصول یا خدمات شما به مخاطبانتان است. ما با یافتن نقاط ضعف و موارد قابل بهبود در طول عمر مشتری‌تان و ارائه‌ راهکارهای دیجیتالی موفقیت شما را تضمین می‌کنیم.

تیم ای‌نتورک با تحقیق در مورد کسب‌وکار شما و شناسایی اهدافتان، مسیر دستیابی به آن‌ها را برای شما هموار می‌کند.

کمپین خود را بسازید

آنالیز و تحلیل

رایگان

ارائه محصولات و سرویس‌های سودمند، نیازمند درک قابل توجه از علایق و خواسته‌های مشتریان است. این خواسته‌ها با آنالیز داده‌های کسب‌وکار شما مشخص می‌شوند. ما با درک عمیق از کسب‌وکار شما، استفاده از روش‌ها و تکنولوژی نوین، داده‌هایتان را به راه‌حل‌های قابل انجام تبدیل می‌کنیم.

بیشتر بدانید تبلیغات کلیکی

طراحی

رایگان/پرداختی

در لحظه‌ی اول بازدید کاربر از یک وب‌سایت، اولین چیزی که موجب جذب آن کاربر می‌شود، ظاهر بصری آراسته است. هر مقدار ظاهر موجه‌تر باشد، کاربر در قدم اول، اعتماد بیشتری به وب‌سایت شما می‌کند. با توجه به اهمیت طراحی در جذب کاربران و جلب اعتماد آنها، تجربه ای‌نتورک، می‌تواند به شما در این امر کمک کند.

بیشتر بدانید تبلیغات کلیکی

لیست مخاطبان

رایگان

کمپینی با محوریت جمع‌آوری ایمیل یا lead دارید؟ پس شما به یک سیستم برای جمع‌آوری این ایمیل‌ها نیاز دارید. معمولا سیستم‌های ایمیل مارکتینگ در دنیا این امکان را ارائه می‌دهند اما نه به سادگی سیستم «لیست مخاطبان». این سیستم راحت‌ترین تجربه را برای جمع‌آوری ایمیل برای شما فراهم می‌کند.

عضویت در ای‌نتورک تبلیغات کلیکی

آکادمی

رایگان

فضای آنلاین سریع‌تر از هر صنعتی در حال رشد است و هر روز چیزی ساخته یا مطرح می‌شود که تا روز قبل خبری از آن نبود! آکادمی ای‌نتورک جایی است که قصد دارد تا شما را در زمینه‌های دیجیتال مارکتینگ به‌روز نگه دارد. این سرویس رایگان، منابع مفیدی را برای یادگیری شما آماده کرده است.

ورود به آکادمی تبلیغات کلیکی
همین امروز از سرویس‌های ای‌نتورک استفاده کنید

با عضویت در ای‌نتورک، از سرویس‌های ای‌نتورک بهره‌مند شوید

عضویت در ای‌نتورک