آنالیز و تحلیل

بدون آنالیز کسب‌وکار شما مرده است

آنالیز به شما دیدی از وضعیت قبل، حال و بعد می‌دهد. برای درک بهتر از مسیری که می‌خواهید به سمت موفقیت کسب‌وکارتان انتخاب کنید آنالیز از ابزاری است که لزوما باید مورد استفاده قرار گیرد. با در نظر گرفتن نتایج تحلیل‌ها می‌توان به سادگی می‌تان پیش‌بینی کرد که چه اتفاقی در آینده نزدیک برای شما و کسب‌وکارتان خواهد افتاد؟ چقدر از رقیبانتان جلوتر هستید یا برای پیشی گرفتن از آن‌ها چقدر باید تلاش کنید.

سرویس تحلیل‌گر سرویس تحلیل‌گر

سرویس تحلیل‌گر

تحلیل‌گر یک سرویس از ای‌نتورک است که به شما کمک می‌کند تا کمپین‌های تبلیغاتی خود را سریع‌تر و راحت‌تر تحلیل کنید.

یکی از قابلیت‌های جالب تحیل‌گر این است که شما می‌توانید اطلاعاتی مانند Rate، Page/View، Time on site را بر اساس تک تک بنرهایی که در کمپین تبلیغاتی شما فعال است، مشاهده کنید. برای مثال شما به راحتی می‌توانید ببینید که کدام یک از بنرهای شما time on site بیشتری داشته.

این سیستم رایگان، آمار ورودی‌های وب‌سایت شما را بر اساس کمپین‌های شما (ای‌نتورک و غیر ای‌نتورک)، شبکه‌های اجتماعی، ایمیل‌ها، موتورهای جستجو و هر UTM‌ای ارائه می‌دهد. این اطلاعات در کنار اطلاعاتی مانند Bounce Rate، Page/View، Time on site می‌تواند نحوه رفتار کاربران را برای شما روشن کند.

شما از همین الان می‌توانید وب‌سایت خود را اضافه و کد تحلیلگر را دریافت کرده و در جایگاه مناسب (تمام صفحات سایت در داخل تگ head) قرار دهید تا تحلیل‌گر شروع به جمع‌آوری اطلاعات کند و پس از گذشت ۲۴ ساعت، بتوانید تحلیل‌های کارآمدی از وب‌سایت‌تان داشته باشید.

با استفاده از تحلیل‌گر، می‌توانید درک بهتری از وب‌سایت خود و نوع رفتار کاربران داشته باشید که در نهایت باعث می‌شود تا تصمیم‌های بهتری را برای بهبود وب‌سایت و یا محصول خود بگیرید.

Cyfe

داشبورد Cyfe

سایف، یک داشبورد کامل است که به شما اجازه می‌دهد تا تمامی اطلاعات و داده‌های کسب‌وکار خود را در یک محل مانیتور کنید. شما می‌توانید در سایف، همه‌چیز را مانیتور کنید؛ حتی داده‌های دپارتمان‌های مختلف خود یا وب‌سایت‌های مختلف را با حالت بصری مناسبی مشاهده کرده و با یک نگاه، تمامی اطلاعات لازم را از کسب‌وکار خود به دست آورید.

ورود به سایف
همین امروز از سرویس تحلیل‌گر استفاده کنید

وب‌سایت خود را به طور رایگان در سیستم تحلیل‌گر اضافه کرده و آنالیزهای مربوطه را دریافت کنید

ثبت وب‌سایت در تحلیل‌گر