بازاریابی محتوایی

خلاقانه‌ترین داستان برند شما

محتوا تمام آن چیزی است که کاربران با آن در تعامل هستند؛ از این رو بیشتر تکنیک‌های بازاریابی دیجیتال، وابسته به محتوا و نیازمند بازاریابی محتوایی هستند.

بازاریابی محتوایی یعنی تولید و انتشار محتوای با ارزش برای جذب مخاطب و تبدیل آن‌ها به مشتری. نوع محتوا (مقاله، عکس، ویدئو، اینفوگرافی و ...) کاملاً به محصول یا خدمات شما بستگی دارد. به زبان دیگر، شما با تولید محتوا با کاربران ارتباط برقرار می‌کنید، آن‌ها در کنار آگاهی و علاقمندی، به شما اعتماد می‌کنند و با شما وارد معامله می‌شوند.

ای‌نتورک با پیاده‌سازی و معرفی سرویس‌های زیر به شما پیشبرد بازاریابی محتوایی‌تان کمک می‌کند:

کمپین‌های خبری

کمپین‌های خبری

با استفاده از این سرویس می‌توانید در کمترین زمان، خبرهای خود را در بیش از ۶۸۰ رسانه خبری مرتبط منتشر کنید، در رسانه‌ها دیده شوید، بازاریابی خود را تقویت کنید و از رقبا پیشی بگیرید.

برای دسترسی به این بخش و ارسال خبر شما می‌توانید در پلتفرم ای‌نتورک، از سایدبار، «کمپین‌های خبری من» را انتخاب کرده و با کلیک روی «ثبت خبر جدید»، اقدام به ثبت خبر خود کنید. خبر شما توسط یکی از متخصص‌های خبری و سردبیران «اخبار رسمی» ویرایش می‌شود و پس از تکمیل و ویرایش برای تمام رسانه‌های خبری مرتبط با کسب‌وکار شما به صورت اتوماتیک ارسال خواهد شد.

ثبت خبر جدید
کمپین RSS Feed

کمپین RSS Feed

زمانی که شما محتوایی تولید می‌کنید، قطعا محتوای تولیدی توسط شما، در جهت ترویج بازاریابی درون‌گرا یا برون‌گرای برند شماست. بنابراین معرفی بیشتر این محتوا به افراد بیشتر، می‌تواند منجر به موفقیت برنامه بازاریابی‌تان شود یا حتی موفقیت شما را بیش از پیش کند.

با استفاده از این سرویس، شما می‌توانید ۱۰ مطلب اخیر وب‌سایت‌تان (حتی در دسته‌بندی‌های خاص) را در بیش از ۱۵ هزار وب‌سایت به نمایش بگذارید. به این ترتیب، محتوای شما را هزاران نفر می‌بینند و ارزش مطالب شما بیش از پیش در نمایش دیگران خواهد بود.

بیشتر بدانید
اخبار‌رسمی

سرویس اخبار‌رسمی

اخبار رسمی یک پلتفرم ارتباط رسانه‌ای است که به وسیله‌ی آن می‌توانید فرآیندهای روابط عمومی، برندینگ و بازاریابی کسب و کار خود را بصورت کارآمدتر، سریع‌تر و ارزان‌تر مدیریت کنید و حضور قدرتمندی در رسانه‌ها داشته باشید.

ورود به اخبار‌رسمی
congoro

کانگورو؛ ابزاری برای یافتن محتوای مرتبط فارسی

در کانگورو می‌توانید یک لینک از وب‌سایت خود را که می‌خواهید دیده شود (از قبیل یکی از مطالب یا محصولات وب‌سایت شما) مشخص کنید. کانگورو آن صفحه را تحلیل و محتوای آن را شناسایی می‌کند. سپس محصول یا مطلب شما در صفحاتی که نزدیک‌ترین محتوا را داشته باشد نمایش داده خواهد شد.

ورود به کانگورو
همین امروز اولین خبر خود را ارسال کنید

با ثبت کمپین خبری جدید، خبر کسب‌وکار خود را به گوش هزاران نفر برسانید

ثبت خبر جدید