طراحی

کاربران را از لحظه‌ی اول جذب کنید

زمانی که تبلیغات خود را شروع می‌کنید، بنرها و صفحات فرود شما باید با رنگ‌های سازمانی و سبک طراحی کسب‌وکارتان همگون باشند. همچنین در طراحی بنرها و صفحات فرود، استانداردهای تعریف‌شده‌ای وجود دارند که علاوه بر رعایت آن‌ها، نیاز است تا خلاقیت‌هایی را نیز چاشنی آن‌ها کنید تا در نهایت، علاوه بر دریافت بازدهی مناسب، برند خود را نیز به درستی معرفی کرده باشید.

ای‌نتورک با پیاده‌سازی و معرفی سرویس‌های زیر به شما در ساخت بنر و صفحات فرود کمک می‌کند:

طراحی بنر و صفحه‌فرود

طراحی بنر و صفحه‌فرود اختصاصی

طبق تجربه،‌ جزئیات بسیار کوچک به طرز عجیبی در نرخ تبدیل یک پکیج بنر و صفحه‌فرود تاثیر گذار است. ای‌نتورک با طراحی هزاران بنر و صفحه‌فرود و با تجارب به دست آمده از آزمایش‌های مختلف، برای شما بنر و صفحه‌فرودهایی با بالاترین نرخ‌های تبدیل طراحی می‌کند.

سفارش طراحی بنر و صفحه‌فرود
طراح بنر آنلاین

طراح بنر آنلاین (رایگان)

Banner Generator یک سرویس رایگان از ای‌نتورک است. این سرویس به کسانی که می‌خواهند بنرهای کمپین را خودشان طراحی کنند، انتخاب‌های متنوعی برای ساخت بنر ارائه می‌دهد تا در کمترین زمان، بنرهای مناسب کمپین خود را طراحی کنند.

استفاده از سرویس بنرساز رایگان
کاموا

ساخت وب‌سایت آنلاین (سرویس کاموا با همکاری ای‌نتورک)

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که بخواهید برای محصول‌تان یک وب‌سایت یا یک صفحه فرود اختصاصی بسازید تا تبلیغات‌تان را با تمرکز بهتری روی آن محصول انجام دهید؛ یک صفحه فرود که تمامی نیازهای شما را برآورده و محصول‌تان را به بهترین نحو معرفی کند. معمولاً ساخت یک وب‌سایت یا صفحه‌فرود برای یک محصول، پروسه‌ای زمان‌گیر است. شما با کاموا می‌توانید با استفاده از امکانات بسیاری که در اختیارتان قرار داده می‌شود، وب‌سایت یا صفحه فرود خود را در کمتر از یک ساعت بسازید و سپس تبلیغات خود را شروع کنید.

ساخت وب‌سایت با کاموا

نمونه طراحی‌های بنر

طراحی‌های ساده اما در عین حال جذاب و کاربردی

همین امروز تبلیغات خود را شروع کنید

متخصصان و مشاوران ما آماده‌اند تا شما را در تمامی مراحل ساخت کمپین تبلیغاتی راهنمایی کنند

ساخت کمپین تبلیغاتی