ویدیو هدفگیری

هدفمندی‌ها

هدفمندی درست برای رسیدن به مخاطبی درست

هدفمندی یکی از اصول افزایش اثربخشی در تبلیغات است. هر برندی برای تبلیغات خود، قسمتی از بازار را هدف می‌گیرد. اما نکته اصلی این است که تبلیغات دقیقاً در همان بخش از بازار عرضه شود.
در تبلیغاتی با هدف ایجاد یک تاثیر خاص در مخاطب راه‌اندازی می‌شود، مخاطبان وب‌سایت‌های نمایش‌دهنده از خود وب‌سایت اهمیت بیشتری دارند.

کمپین خود را بسازید

انواع هدفمندی‌ها

هدفمندی موضوعی

نمایش بر اساس موضوع و محتوای هر صفحه از وب‌سایت

مخاطب شما به چه موضوع‌هایی علاقه‌مند است؟ اخبار ورزشی می‌خواند؟ اهل سیاست است؟ یا به مطالب اقتصادی علاقه دارد؟موضوعات مرتبط با محصول شما چیست؟

ما بر اساس هدف شما از تبلیغات و نوع محصول یا خدمتی که ارائه می‌کنید، تبلیغات شما را در صفحاتی که محتوای آن متناسب با محصول شما است نمایش می‌دهیم.

بیشتر بدانید
هدف گیری مجدد

هدف گیری مجدد کاربر (Re-Targeting)

یکی از پرکاربردترین و موثرترین ابزارها در تبلیغات آنلاین هدف‌گیری مجدد است. نمایش تبلیغ به کاربرانی که قبلاً به وب‌سایت شما آمده‌اند منجر به بازگشت آن‌ها به وب‌سایت شما می‌شود. یعنی شما بار دیگر فرصت دارید تا محصول یا برند خود را در معرض دید آن‌ها قرار بدهید و آن‌ها را جذب کنید.

برای مثال مشتری شما پس از جستجو وارد وب‌سایت شما می‌شود اما بی حوصله است. روز بعد، هنگام وب‌گردی تبلیغات شما را می‌بیند و ترغیب می‌شود که به وب‌سایت شما مراجعه کند.

بیشتر بدانید
هدفمندی جغرافیایی

نمایش بر اساس منطقه جغرافیایی

شما می‌توانید تبلیغات خود را در یک موقعیت جغرافیایی خاص به نمایش بگذارید. با توجه به این که محصول یا خدمات شما در چه شهرهایی موجود است، می‌توانید تبلیغات خود را تنها در آن شهرها به نمایش بگذارید.

برای مثال، تیم پخش شما تنها در شهر تهران یا اصفهان توانایی پخش محصول را دارد و نمایش تبلیغ شما به کرمانی‌ها صرفاً هدر دادن هزینه‌هاست. نکته مهم دیگر این است که با استفاده از این امکان، شما می‌توانید تبلیغات خود را متناسب با مشتریان خود در هر استان و با توجه به فرهنگ آن شهر و حتی گویش آنها طراحی کنید.

بیشتر بدانید
هدفمندی سیستم‌عامل

نمایش بر اساس سیستم عامل

آیا تولید کننده اپلیکشن موبایل هستید؟ محصول یا خدمات شما فقط برای کاربران آی‌فون و آی‌پد قابل استفاده است؟

هدفمندی سیستم عامل و دستگاه در ای‌نتورک این امکان را به شما می‌دهد تا یک محصول مرتبط با تلفن‌همراه آی‌یفون را، فقط به کسانی نمایش دهید که از تلفن‌همراه آیفون استفاده می‌کنند. با استفاده از این هدفمندی، شما می‌توانید با انتخاب مخاطب درست و نمایش تبلیغ خود به آن‌ها، تاثیر و نتیجه تبلیغات خود را بالا ببرید و بودجه تبلیغاتی خود را بهتر مدیریت کنید.

بیشتر بدانید
هدفمندی زمانی

نمایش بر اساس زمان

بسیاری از کسب‌و‌کارها برای ارائه سرویس به مشتریان خود، نیاز دارند که تبلیغات خود را در زمانی خاص (به مخاطب) نمایش دهند. شما با انتخاب هدفمندی نمایش بر اساس زمان، تبلیغات خود را در ساعتی خاص نمایش می‌دهید.

شبکه طلایی

شبکه طلایی

شبکه طلایی مجموعه‌ای از وب‌سایت‌هایی است که از نظر محبوبیت، مخاطب و یا طراحی در دسته سایت‌های حرفه‌ای قرار می‌گیرند.اگر شما حساسیت بالایی در مورد سایت‌های نمایش‌دهنده تبلیغاتتان دارید، با انتخاب این هدفمندی می‌توانید کنترل بیشتری روی سایت‌های نمایش‌دهنده تبلیغات خود داشته باشید.

قیمت کلیک در شبکه طلایی ثابت است.

بیشتر بدانید
vip

وی آی پی

در این حالت تبلیغات شما در یک مجموعه وب‌سایت با کیفیت نمایش داده خواهد شد و هزینه آن بر اساس عرضه و تقاضا و یا کیفیت وب‌سایت نمایش‌دهنده، تغییر خواهد کرد. توجه داشته باشید با انتخاب این هدفمندی دیگر انواع هدفمندی‌ها غیرفعال خواهد شد.

همین امروز تبلیغات خود را شروع کنید

متخصصان و مشاوران ما آماده‌اند تا شما را در تمامی مراحل ساخت کمپین تبلیغاتی راهنمایی کنند

ساخت کمپین تبلیغاتی