هدفمندی شبکه طلایی

تبلیغات شما در برترین وب‌سایت‌های فارسی نمایش داده خواهند شد

بسیاری از کسب‌وکارها مایل هستند تا تبلیغات‌شان را در وب‌سایت‌های پربازدید و محبوب فارسی به نمایش بگذارند. در ای‌نتورک این امکان با هدفندی شبکه طلایی برای شما امکان پذیر است.

وب‌سایت‌های پربازدید و محبوب فارسی توسط ای‌نتورک در شبکه طلایی جای گرفته‌اند و با انتخاب این هدفمندی، تبلیغات شما در این وب‌سایت‌ها نمایش داده خواهند شد.

این را در نظر داشته باشید که سایت‌های موجود در شبکه طلایی در موضوعات و زمینه‌های مختلفی فعالیت می‌کنند و هر کدام در زمینه خود، دارای ترافیک روزانه زیادی هستند.

دیگر هدفمندی‌ها

با ترکیب هدفمندی‌ها، نتیجه بهتری دریافت کنید

هدفمندی

موضوعی

آگهی‌های خود را در وب‌سایت‌هایی نمایش دهید که محتوایی متناسب با علاقه‌ی مخاطبان شما دارند تا نرخ تبدیل بهتری داشته باشید.

بیشتر بدانید تبلیغات کلیکی
هدفمندی

جغرافیایی

تبلیغات خود را متناسب با مشتریان در هر استان، با توجه به فرهنگ و نماد آن‌ها طراحی کنید و آگهی‌های خود را فقط در آن منطقه نمایش دهید.

بیشتر بدانید تبلیغات کلیکی
هدفمندی

سیستم عامل

آگهی مربوط به اپلیکیشن یا وب‌سایت خود را فقط به کاربران سیستم عامل‌ها یا انواع دستگاه‌ها (دسکتاپ، تبلت یا موبایل) نمایش دهید.

بیشتر بدانید تبلیغات کلیکی
هدفگیری

مجدد

۹۹% از کاربران پس از اولین بازدید، دست‌خالی سایت شما را ترک می‌کنند. با این ویژگی می‌توانید کاربران را برگردانده و نرخ فروش خود را بالا ببرید.

بیشتر بدانید تبلیغات کلیکی
همین امروز تبلیغات خود را شروع کنید

متخصصان و مشاوران ما آماده‌اند تا شما را در تمامی مراحل ساخت کمپین تبلیغاتی راهنمایی کنند

ساخت کمپین تبلیغاتی